עגלת הקניות שלי: 0   סכום קנייה:   ₪0     לקופה
search
search

פסיכולוגיה >>דיכאון וחרדה

התמודדות עם חרדה

התמודדות עם חרדה

מצאו שקט וצרו שלווה בחייכם באמצעות שימוש בטכניקות פשוטות להקלה על חרדה.

האסטרטגיות המופיעות בספר ידידותיות לקורא, ישימות ויעילות להתגברות על התסמינים הפיזיים, הרגשיים והמנטאליים של חרדה. הן כוללות תרגילים המפורטים שלב אחר שלב אותם אפשר לבצע מבלי שיהיה צורך להבין את הדקויות של סוגי התרפיות הנפוצות לטיפול בחרדה.

'זהו ספר לכולנו. התמודדות עם חרדה מלמד אותנו להשקיט את דאגותינו הרועשות, לארגן את בעיות ההגיון שלנו, להקל על המתחים שלנו ביומיום ולטפח את גופנו. כשאנו רוצים לחיות חיים מלאים המשמעות היא שעלינו לעמוד בפני אתגרים שונים. בין דפים אלו אנו לומדים כיצד למצוא את השלווה בעין הסערה'. ר. ריד ווילסון, PhD, מחבר הספר Don`t Panic. Taking Control of Anxiety Attacks.

'אדמונד בורן הוא אחד מן המומחים הגדולים ביותר בנושאי חרדה. בספרו הפשוט והקטן הוא מעניק לקוראיו (הסובלים מהתקפי-חרדה מכל דרגות החומרה), ע שרה כלים יוצאים-מן-הכלל ביעילותם להקלה על חרדה. הספר הזה הוא הנגיש ביותר מכל הספרים המצויים בתחום.' מת'יו מק'קיי, PhD, מחבר הספר Relaxation and Stress Workbook.

'התמודדות עם חרדה הוא מדריך רב-ערך לכל אחד הסובל מחרדה. הוא מקיף מאוד ונרחב ומתאר טווח רחב של שיטות יעילות המסייעות לקורא בהפחתת החרדה וביצירת אורח-חיים רגוע ושליו יותר.' ג'נט אי. אספוסיטו,  MSW מחברת הספר In the SpotLight: Overcome Your Fear of  Public Speaking and Performing.

 

מחיר מחירון 138 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 97 ש"ח.

דיכאון וחרדה
מחבר\עורך: בורן וגאראני
ZAP Group בניית אתרים