• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

צרכים מיוחדים סוסים מיוחדים

לספרים של המחבר: נעמי סקוט

מספר גדל והולך של אנשים בעלי צרכים מיוחדים מגלים את התועלות המוצעות בטיפולים ובפעילויות המשלבים רכיבה על סוסים. הספר מציע מידע אודות התוצאות המדהימות אותן ניתן להשיג באמצעות רכיבה טיפולית. החל ברכיבה בידורית עבור יחידים עם נכויות ועד לתחרויות בהן משתתפים (ואף זוכים) חלק מהרוכבים, סקוט מתארת את הטכניקות השונות המרכיבות את התהליך ואת התועלות אותן הוא מספק עבור אותם יחידים המאותגרים מבחינה נפשית ופיזית.

הספר סוקר את תפקידי המדריכים, המטפלים הפיזיים, המתנדבים והסוסים ומסביר כיצד לבצע נהיגת כרכרות, קפיצה מעל מכשולים ואינטראקציות חינוכיות עם הסוסים. המחברת מציירת דיוקן של האנשים המעורבים בטיפול, כולל מטופלים שצרכיהם המיוחדים נובעים משבץ תוך רחמי, שיתוק מוחין, דלקת רוחבית של חוט השדרה, מחלת פרקינסון, שיתוק, ליקויים בתיכלול חושי, טרשת עורקים, תסמונת ווסט, תסמונת התינוק המטולטל, נזק תחושתי, שבץ, התקפי כפיון, כריתת אונת המוח, תסמונת דאון ואוטיזם.

'ספר זה שופך אור על ההשפעה הנהדרת, המשנה את החיים, שסוסים יכולים להציע כשאנשים רגילים נתקלים באתגרי חיים בלתי רגילים.'

- מייקל קאופמן, מנהל החינוך והתקשורת  , North American Riding for the Handicapped Association

'ספר זה פתח דלתות חדשות לבתי. כשכל סוגי הספורט האחרים כבר לא היו זמינים עבורה, התרגשתי לגלות את הטיפול באמצעות סוסים. הרכיבה גם אפשרה לי להיות מעורבת בטיפול בה. זהו ספר חובה להורים המתמודדים עם בעיות טיפוליות.'

- מישל הרטמן, אמא לילדה שנולדה עם ליקוי בירך

 

מחיר מחירון 138 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 97 ש"ח.

97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים 28 ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ