• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

פסיכותרפיה עם אנשים יוצרים באומנויות

לספרים של המחבר: ג'רלד שונוולף

 

שחרר את היצירתיות של מטופליך מהכבלים של קונפליקטים רגשיים!

אוסף מרתק זה של תיאור מקרים מדגים את ההשפעה הדדית האפלה בין נוירוזה ויצירתיות. פסיכותרפיה עם אנשים יוצרים באמנויות: טיפוח היצירתיות מנתח את המאבק של כותבים, ציירים, שחקנים וקומפוזיטורים ליישב את הצורך המכריע שלהם ליצור עם הספקות, התסכולים והנוירוזות החוסמים את הפוטנציאל שלהם. בנוסף לעשרה סיפורים מעוררי השראה אודות ריפוי ומודעות עצמית, ספר זה מספק מבוא מבוסס לנושאים הראשוניים הקשורים להפרעות נפשיות וליצירתיות, ומראה כיצד היסטוריה משפחתית, יחסים בהווה, וגנטיקה יכולים לחבור יחד ולעצור את נביעת  הכשרונות הטבעיים של האמן.

בוחן נושאים דוחקים כגון:

·         ·        התמודדות עם גזענות ושנאה עצמית

·         ·         הקונפליקט בין אמנות מסחרית לאמנות נעלה

·         ·         כעס ודמעות אצורות

·         ·         הדחף לשלמות בלתי אפשרית

·         ·         ניכור רגשי ומתן ביטוי מיני

ב"חקר המקרים המגוון והעשיר, אורג ד"ר שונוולף  בקפדנות את המושגים התיאורטיים של המחשבה הפסיכואנליטית עם הנתונים הממשיים על חייהם המיוסרים של מטופליו. התוצאה היא הבנה מעוררת ויצירתית את ההתנגדות של אמנים להצלחה ואת הפתרונות להתנהגות הנברוטית באמצעות פירוש ופענוח.

ספר זה מהווה בבירור תוספת חשובה לידע בתחום, ויש בו עניין הן לאנשי המקצוע והן לקורא שאינו מקצועי. עבודה זו תאשר מחדש את תפישת המטפל את ההתנהגות הנברוטית כסמלית וכניתנת לטיפול. הקורא שאינו איש מקצוע יהיה מוקסם לקרוא כיצד שיתוף הפעולה בין המטופל למטפל לחשיפת  'שכבות הבצל' יכול לשקם את התפקוד היצירתי של האמן למלוא יכולתו."

 

 

ד"ר רוברט פפר

פסיכותרפיסט

פורסט הילס, ניו-יורק

 

מחיר מחירון 138 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 97 ש"ח.

97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים 28 ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ