• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

תרפיה באמנות עם מתבגרים

לספרים של המחבר: שירלי ריילי

 שירלי ריילי חיברה את הניסיון הקליני העצום שלה עם מתבגרים לכלל טקסט מעשי נפלא, רב תובנה וריאליסטי, המתייחס למתבגרים בימינו ולסדרי העדיפויות בטיפול בהם כיום... ספר זה מביא סופסוף את התרפיה באמנות למתבגרים לעולם הפוסט-מודרני בו טיפול קצר, ממוקד בפתרון, הוא הכרחי. ריילי מדגימה במיומנות ובצורה משכנעת את החשיבות של תיאוריות עכשוויות של התערבות תרפויטית והתפתחות של מתבגרים, תוך שהיא מציגה לקוראים תיאורי מקרים רבים, המשלבים תיאוריה בת זמננו עם תרגול קליני מעשי.

 מתוך ההקדמה מאת קתי מלקיודי

ספר זה עשיר בדוגמאות קליניות הנארגות לתוך המרקם של תיאוריות עכשוויות על הטיפול במתבגרים ובמשפחותיהם... מיז ריילי משתמשת בהומור ואפילו בהמעטת ערך עצמה כשהיא מדגימה את הקשר של תרפיה קצרת-מועד וממוקדת עם הרקע ממנו היא באה, של תרפיה באמנות מסורתית יותר... הספר מחולק לשבעה פרקים עם נספח מפורט ומועיל לקורא שאינו בקיא בקונסטרוקטוניזם חברתי והגישה הנרטיבית בתרפיה קלינית באמנות... מיז ריילי מתארת את התגובות שלה בדרך שתרפיסטים אחרים, שבטחונם פחוּת משלה, היו מפחדים ללכת בה. הגילויים שלה עטופים בחום, ענווה ואנושיות.
Journal of Child and Adolescent Group Therapy                         
הספר תרפיה באמנות עם מתבגרים מציע פתרונות מעשיים ורבי-דמיון לאתגרים המרובים שקלינאים ניצבים בפניהם כאשר הם מטפלים באנשים צעירים. קלינאים ימצאו בו הצעות מעשיות של שימוש בדימויים על מנת להעשיר את יחסיהם מטופליהם בני העשרה. ריילי מדגישה את החשיבות הראשונית של הסתמכות על הנרטיב של הצעירים עצמם בהקשר של הרקע החברתי והתרבותי שלהם.

 

מחיר מחירון 138 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 97 ש"ח.

97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ