• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

כישורי התמודדות יצירתיים לילדים תמיכה רגשית באמצעות פעילויות מלאכת יד ואומנויות - בוני תומאס

לספרים של המחבר: בוני תומאס


לכל אחד דרכים שונות כאשר מדובר בהתמודדות עם גורמי לחץ בחיים, וילדים אינם שונים בעניין זה. אחדים זקוקים לפעילויות נינוחות ושקטות כדי להירגע, בעוד שלאחרים נדרשת פעילות גופנית יותר, או קלט חושי עוצמתי על מנת להרגיע את נפשם וגופם.

ספר זה מכיל אוסף פעילויות מהנות וגמישות, שנוסו ונבדקו, ודפי עבודה של עשו-זאת-בעצמכם להורים ולאנשי מקצוע, שנועדו לעזור לילדים הזקוקים לתמיכה רגשית נוספת למצוא את כישורי ההתמודדות המתאימים להם ביותר.

כל פעילות כוללת רשימת החומרים הדרושים והנחיות ביצוע ברורות. כל ילד ימצא פעילות שתתאים לו, בין אם הם פעלתניים ויצירתיים, או מילוליים ומחושבים יותר. הפעילויות כוללות הכנת פיית משאלות, לוכדי חלומות ומנדלות; ניהול זמן פנוי בעזרת פעילויות כגון יצירת קומיקס, דגמים ומשחקי מילים; ורעיונות פשוטים להרגעה מיידית כגון נשימה עמוקה, הפרחת בועות, עשיית פרצופים מצחיקים והשמעת מוזיקה.

הספר כולל גם התערבויות מיוחדות לילדים חרדים או מתאבלים, כגון הכנת בובות דאגה או מקדשי זיכרון.

הספר גדוש ברעיונות לפעילויות מהנות, קלות ויצירתיות להורים לילדים בגילאי 12-3, למורים, ליועצים, ומטפלים במשחק, עובדים סוציאליים ולכל אנשי המקצוע העובדים עם ילדים.

בוני תומאס היא קלינאית ומטפלת פרטנית ומשפחתית בילדים בגילאי 3-10. עבדה גם במערכת הטיפול בבני נוער, ותיאמה תוכנית הכוונה לנערות צעירות המתגוררות בדיור ציבורי.
97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ