• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

תרגילים בטיפול באמנות

לספרים של המחבר: ליזל סילברסטון

ספרה החדש של ליזל סילברסטון... הוא התוצאה של חיים אישיים ומקצועיים המוקדשים לשיר הלל לדמיון ולאמונה הנחושה בעמידותה של רוח האדם... תמצאו כאן קרן שפע של ממש הכוללת תרגילים שיעזרו לכם להרחיב את האופקים ויעוררו בכם השראה למסעות עתירי דמיון ועושר ... בעצם קריאת התרגילים יש כבר משום מסע של תגלית, אך עבור רבים מהסטודנטים והמטפלים ישמשו התרגילים הללו רפרטואר ממשי כמו באר שממנה ניתן לשאוב שפע של רעיונות ואפשרויות.

-מתוך ההקדמה מאת בריאן ת'ורן, פרופסור אמריטוס לייעוץ באוניברסיטת מזרח אנגליה 

ספר נוח וקולח זה מכיל אוסף של 80 תרגילים בדוקים ומוכחים עם הנחיות ליישום ורעיונות לפיתוח תרגילים נוספים. ליזל סילברסטון מציעה מגוון תרגילים לעבודה עם בסיס מטופלים רבגוני ורב-תרבותי, לרבות פנטזיות מודרכות, תרגילים לעבודה במפגשים קבוצתיים, בטיפול פרטני או בהתמקדות בדינמיקה הקבוצתית, וכן כמה דוגמאות לעבודה עם ילדים ועם מבוגרים בעלי לקויות למידה. 

ספר מעורר השראה זה מתמקד בגישה ממוקדת -אדם, תוך הימנעות מהנחיית יתר או מפרשנות, והוא משלים את ספרה הקודם של ליזל, 'Art Therapy – The Person Centered Way'. 

תרגילים בטיפול באמנות הוא ספר יקר ערך עבור מטפלים באמנות, פסיכולוגים, יועצים, פסיכותרפיסטים וכל אנשי המקצוע העובדים בתחום של התפתחות אישית. 

 

מחיר מחירון 128 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 90 ש"ח.

 

 

90128₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ