• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

תרפיה באמנות הלכה למעשה

לספרים של המחבר: מריאן ליבמן

"ספר זה ... תורם תרומה רבת ערך להפצת המידע על עבודת התרפיה באמנות ... קריאה מרתקת."

Counselling Psychology Quarterly

"מספק מבוא וסקירה כללית לתחום שמן הראוי להרחיב בו את העניין וההבנה. הספר יתקבל בברכה בתחומי המקצועות הטיפוליים (ומן הראוי שיקראו אותו גם מנהלים ומנהלי כספים)."

Journal of the Institute of Health Education

"מעוצב ומאויר היטב ... מן הראוי שיעורר עניין מיוחד אצל כל המעורבים במקצועות הטיפולים או העוסקים בהכשרת צוותים, ויכול לספק רעיונות מעוררים להכללת התרפיה באמנות בתכנון פרויקטים עתידיים."

Bulletin of the British Psychotherapy Association

"המבוא של מריאן ליבמן מספק דיווח ברור וקריא של רבים מהמושגים והרעיונות החשובים ביותר. זוהי פתיחה טובה למי שמתחילים להיכנס לתחום ... כל התיאורים ברורים כשלעצמם, ויש קשר בין אחד לשני, וכך אנו מקבלים תמונה ברורה של הטווח והעומק של התרפיה באמנות. התוצאה היא "דוח התקדמות" מעודד ומדרבן המראה היכן אנחנו כמקצוע נמצאים ... יש עושר ומגוון של חומר המצליח להציע פרספקטיבה על תרפיה באמנות ויש בו אחידות בלי קונפורמיזם."

Inscape

"המסר החשוב ביותר המועבר באוסף המצוין הזה הוא בהדגמת האופן שבו מטפלים באמנות הצליחו להרחיב את המיומנויות שלהם בשירות מגוון כה רחב של מצוקות אנושיות ... הספר קורא לכל המטפלים באמנות להמשיך ולקחת על עצמם כל אתגר, ובה בעת הוא עשוי לעזור לאחרים לשקול את האפשרויות של טיפול באמנויות בתחומים שעד עכשיו הם לא חשבו עליהם."

British Journal of Psychiatry

מריאן ליבמן הוכשרה כמורה, עובדת סוציאלית ומטפלת באמנויות. היא עבדה בחינוך, תרפיה באמנות, עבודה סוציאלית ובמערכת המשפט הפלילי, והייתה מעורבת בגישור קהילתי, בית-ספרי ובין קורבנות לעבריינים. בשנים 1991 עד 1995 היא ניהלה את Mediation UK, ארגון גג לגישור בקהילה. כיום היא עובדת במשרה חלקית כמטפלת באמנות בצוות בריאות הנפש במרכז העיר בריסטול. יש לה עניין מיוחד בגישות של אמנות לקונפליקטים, ניהול סדנאות בנושא, והיא העורכת של Art Therapy with Offenders' mediation in Context ו- Art Approaches to Conflict, כולם בהוצאת ג'סיקה קינגסלי.


104148₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ