• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096
Artboard-8 ספר מתצוגה

ילדכם המדוכא

לספרים של המחבר: אנדרווד ברנרד

אם ילדכם מפגין תסמיני דיכאון, ספר זה מציע תקווה חדשה ועזרה מעשית לכם ולמשפחתכם. תמצאו בו הדרכה ויעוץ לאותם זמנים בהם אינכם בטוחים האם עליכם לפנות לקבלת עזרה חיצונית ומתי לעשות זאת.

במדריך מעולה ומקיף זה תלמדו כיצד להעריך את התסמינים המופיעים בילדכם וכיצד להבינם, כיצד למצוא את העזרה המתאימה ותגלו כיצד אתם ומשפחתכם יכולים לסייע לילדכם בזמן כה קשה ולהיות שותפים בתכנית השיקום שלו.

'זהו ספר נפלא, מועיל, קריא ומדויק. אני ממליץ על ספרה של ברנארד לכל משפחה המתמודדת עם ילד השרוי בדיכאון. זו יכולה להיות עזרה נפלאה להורים שכל מה שהם מקבלים מן הרופא המטפל בילדם המדוכא הנם תכשירים פסיכיאטריים '.  

-אד כריסטורפרסן, חבר באיגוד הפסיכולוגים האמריקני, ,Ph.D,ABPP בית החולים לילדים Mercy בקנזס סיטי, מיזורי.

'ספר זה הוא מדריך מעשי וברור להורים. בעולם של מידע מוטעה בנושא מחלות הנפש, מספקת ברנארד מידע עובדתי על טיפול בדיכאון בילדים, ומסייעת בסילוק הסטיגמה בכך שהיא מטפלת בדיכאון כבכל מחלה אחרת. הספר מעצים הורים בכך שהוא מעניק להם ידע ומיומנויות לעבודה עם ילדיהם, עם המטפלים, עם הרופאים ועם צוות בית הספר'.

-דיויד ארמר, MD, פרופסור עמית לפסיכיאטרייה, בית הספר לרפואה, אוניברסיטת דרום-דקוטה.

'זהו מדריך מצוין ומועיל להורים מבוהלים המלאים בחששות לגבי ילדם ובעיית הדיכאון' .

 -ניקולאס לונג Ph.D, פרופסור לרפואת ילדים, מנהל מחלקת פסיכולוגיה-ילדים, אוניברסיטת ארקנסו למדעי הרפואה ובית החולים לילדים בארקנסו, השתתף בכתיבת הספרים Parenting the Strong-Willed Child, Making Divorce Easier on Your Child.

'מחברת הספר היא מדריכה מצוינת להורים המתמודדים עם אחת מן התקופות הקשות ביותר בחיי ילדם. הספר הוא מפת-דרכים להתמצאות באמצעים המתאימים לביצוע הערכה של דיכאון בילדים ולטיפול בו. הספר מניע הורים להשתמש בכוחותיהם הם על מנת לסייע לילדם להשתקם ממחלה הרסנית זו'.

-איב-לין נלסון, Ph.D, מתאמת, מרכז לחקר בריאות הנפש במרכז לטלרפואה במרכז הרפואי באוניברסיטת קנזס.
 

מחיר מחירון 136 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 95 ש"ח.

68136₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ