• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096
Artboard-8 ספר מתצוגה

דרכי סיוע לילדים הסובלים מפגיעות חברתית

לספרים של המחבר: אנדרי אייזן ולינדה אנגלר

דרכי טיפול בילדים ביישנים, לוקים בחרדה חברתית, פורשים מהחברה או קרבנות לבריונות

 

כלים שימושיים לעזרה

 

במצבים חברתיים יש ילדים שעשויים, יותר מאחרים, להיות נתונים להצקות רגשיות ופיזיות מצד ילדים תוקפניים יותר. ביישנות, חרדה חברתית או נטייה להסתגרות עשויים לעמוד בבסיס פגיעות חברתית זו, כמו גם התנהגות מגושמת במצבים חברתיים או נטייה לאימפולסיביות או להתפוצצות. אם ילדכם מתמודד עם אחת מבעיות אלה תוכל לעשות הרבה כדי לסייע לו או לה לפתח מיומנויות חברתיות יעילות ולהשתלב טוב יותר בקרב קבוצת השווים.

בספר זה מספקים המחברים, בני הזוג אייזן ואנגלר, מערך כלי התמודדות מוכח קלינית ואסטרטגיות של מיומנויות חברתיות שתוכלו להתאים לצרכיו החברתיים והרגשיים הייחודיים של ילדכם. השתמשו בהם כדי לקדם את בטחונו, עצמאותו  ורגיעתו החברתית  של ילדכם בכיתה, במגרש המשחקים או בעת משחק עם קבוצת השווים. בעזרכם לילדכם לנהל את רגשותיו, אתם מניחים את הבסיס לחיי משפחה הרמוניים יותר, להסתגלות בית ספרית טובה יותר ולבסוף, להצלחה חברתית.

 

'הספר גדוש באסטרטגיות ברורות ומעשיות, בהן יכולים הורים להשתמש כדי לעזור לילדיהם הפגועים חברתית, להתאים את עצמם טוב יותר לחברת בני גילם. אם ילדכם ביישן, מסתגר, אימפולסיבי, מתוסכל בקלות או שקשה להסתדר עמו, עליכם לקרוא ספר זה!'

מרטין. מ. אנתוני. Ph.D., ABPP, פרופסור לפסיכולוגיה באוניברסיטת Ryerson ומחבר הספר   'The Shyness and Social Anxiety Workbook'.

 

 מחיר מחירון 136 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 95 ש"ח.

68136₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ