• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

טיפול קוגניטיבי התנהגותי: מבוא לשיטה, כלים למטפלים ועוד.

לספרים של המחבר: ג'ודית ס. בק

הקוגניטיבי-התנהגותי (CBT). ד"ר ג'ודית ס. בק מגישה לקוראיה ספר מעשי המהווה מקור סמכות בנושא יסודותיה, עקרונותיה והיבטיה הקליניים של שיטת ה-CBT. צעד אחר צעד, מדריכה ד"ר בק את הקוראים, באופן ברור ונגיש, כיצד ליישם בהצלחה טכניקות מבוססות-ראיות שיכולות להביא לשינויים רגשיים והתנהגותיים ארוכי-טווח. מהדורה מעודכנת זו מביאה מניסיונה רב-השנים של ד"ר בק כקלינאית, מרצה ומדריכה מקצועית.

ספר זה יקנה לקוראיו מיומנויות חיוניות ליצירת קשר טיפולי, הערכת המטופל, המשגת מקרים, תכנון טיפול, הבניית הפגישות הטיפוליות והפעלה התנהגותית. תמצאו כאן הסבר מקיף בנוגע לטכניקות טיפול עיקריות, שיסייעו לכם לזהות מחשבות אוטומטיות, להעריכן ולהגיב אליהן; לשנות הנחות ואמונות יסוד; ולתכנן ולבצע ניסויים התנהגותיים. בנוסף, תמצאו כאן פרקים העוסקים בהתמודדות עם בעיות בתהליך הטיפולי ובמניעת הישנות של ההפרעות.

ד"ר בק משתמשת לאורך ספר זה בפגישותיה עם "סאלי", מטופלת צעירה, להדגמת היישום הקליני של כל היבטי ה-CBT, תוך הדגשת נושאי הקשר הטיפולי, השימוש בעוצמותיהם של המטופלים לקידום הטיפול, ושימוש יעיל במשימות בית. בנוסף, תמצאו כאן סיכום מקרה לדוגמה וכן שבעה כלים טיפוליים שאותם תוכלו לצלם מדפי הספר לשימושכם.

ספר זה נכתב עבור קהל רחב של אנשי מקצוע – מאלה העושים את צעדיהם הראשונים בעולם ה-CBT ועד למטפלים מנוסים השואפים ללטש את מיומנויותיהם. זהו מדריך מקצועי מהשורה הראשונה, וספר לימוד חיוני לקורסים בפסיכולוגיה קלינית, עבודה סוציאלית, פסיכיאטריה ופסיכותרפיה.

ד"ר ג'ודית ס. בק היא נשיאת מכון בק לטיפול קוגניטיבי התנהגותי (www.beckinstitute.com) ומרצה עמיתה לפסיכולוגיה במחלקה לפסיכיאטריה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת פנסילבניה. עד כה ראו אור כ-100 מאמרים ופרקים מפרי עטה, וזאת נוסף על מספר ספרים המיועדים הן לאנשי מקצוע והן לקהל הרחב. ד"ר בק הרצתה במאות כנסים וימי עיון ברחבי העולם בנושאים הקשורים לטיפול קוגניטיבי-התנהגותי. נוסף על כך, היא שותפה לפיתוח שני כלי אבחון: ה-Beck Youth Inventories וה-Personality Belief Questionnaire. ד"ר בק היא עמיתה מייסדת של האקדמיה לטיפול קוגניטיבי, וכיהנה בעבר כנשיאתה.


104148₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ