• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

הכוח האינטגרטיבי של שיטת הטיפול הקוגניטיבית

לספרים של המחבר: בראד א. אלפורד, אהרון ט. בק

 

'תרומה חשובה לדו-שיח המתמשך לגבי החיפוש אחר פרדיגמה מאחדת בפסיכולוגיה.'
-         Journal of Cognitive Psychotherapy
'מתחשב, מלומד ומקיף משלב בהצלחה את ההתפתחות בעבר, את המעמד הנוכחי, ואת העתיד של גישות קוגניטיביות-התנהגותיות אל תוך תיאוריה יחידה, מלכדת של פסיכופתולוגיה ושל תהליכים פסיכותרפיים ספר זה הוא "חובה" לסטודנטים רציניים, למתמחים ולעוסקים בטיפול קוגניטיבי והתנהגותי, ואני ממליץ עליו לכל אלו המתעניינים בגישה הפסיכותרפית החשובה מאוד הזו לניהול של הפרעות מנטליות'.
-         לואיס ל. ג'אד, MD
'אלו שהגיעו זה מקרוב אל שיטת הטיפול הקוגניטיבית יעריכו את המבוא ואת הסקירה הכוללת של שיטת הטיפול של בק קוראים שהם מטפלים בשיטה הקוגניטיבית, יהנו גם הם מן הספר כמו אלו המבקשים מבוא אל התנועה לשילוב פסיכותרפי הספר הוא תמציתי, וכתוב בצורה ברורה. המחברים מציגים את טיעוניהם באופן ברור ומאורגן היטב'.
-         Contemporary Psychology
'טקסט רחב טווח, מתוחכם ומרתק. המחברים מטפלים בכמה מן הסוגיות הקשות ביותר בשיטת הטיפול הקוגניטיבית באופן חזיתיאוצר בלום'.
-         דייויד מ. קלארק, ד"ר לפילוסופיה
'אידיאלי לשימוש בחינוך הדור הבא של מטפלים בשיטה הקוגניטיבית ובשיטה האינטגרטיבית'.
-         סטנלי ב. מסר, PhD
 
ספר זה מציג תמונת מצב מקיפה של התיאוריה הקוגניטיבית וממפה את ההתפתחות הדינמית של שיטת הטיפול הקוגניטיבית אל תוך גישה רב-ממדית הניתנת ליישום בטווח מרשים של בעיות. המחברים מראים גם איך שיטת הטיפול הקוגניטיבית עונה על המטרות ועל אמות המידה של התנועה בת זמננו לשילוב פסיכותרפי, בכך שהם משלבים יסודות מן הגישה הבין-אישית, ההתנהגותית והפסיכודינמית.
 

מחיר מחירון 138 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 97 ש"ח.

 

97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ