• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

טיפול התנהגותי רציונלי-אמוטיבי

לספרים של המחבר: ווינדי דריידן

 

בספר מאלף שבו מוצגת גישה אישית לטיפול ההתנהגותי הרציונלי אמוציונלי וטפסים שאותם ניתן לצלם, מציג בפנינו ווינדי דריידן מבוא לעקרונות הבסיסיים וליישוםשל הטיפול ההתנהגותי הרציונלי-אמוציונלי. הכותב מדגיש את המיזוג של שני מושגים שאותם הוא רואה כחיוניים להתנהלות אתית של הטיפול ההתנהגותי הרציונלי-אמוציונלי: הברית הטיפולית וההסכמה מדעת. בנוסף מובא בפנינו מידע חדש על "נוסחת המקרה", המתוארת כהבנת מטופלים בהקשר של בעיותיהם.
הטיפול ההתנהגותי הרציונלי-אמוציונלי יונק מכמה מקורות והוא מבוסס על הרעיון שלפיו אנשים מתייסרים לא ממאורעות בלבד, אלא מכך שהם מחזיקים בדעות נוקשות, קיצוניות, לגבי מאורעות אלה. מתוך תובנה זו עוצב מודל ”ABC” של ההפרעה והבריאות הפסיכולוגית, שמטרתו לסייע לאנשים בדרך מובנית וחינוכית באמצעות:
* זיהוי המחשבות והאמונות המזיקות שלהם;
* רכישת ההבנה מדוע מחשבות ואמונות אלה מזיקות;
* גילוי החלופות הבריאות ורכישת הבנה מדוע חלופות אלה בריאות;
* יצירת מחויבות לשינוי;
* התנהגות חדשה המבוססת על המחשבות והאמונות הבריאות החדשות.
טעימה מהתוכן:
תמצית הטיפול ההתנהגותי הרציונלי-אמוציונלי; לימוד העיקרון הייחודי של האחריות הפסיכולוגית לפי גישת הטיפול ההתנהגותי הרציונלי-אמוציונלי; פיתוח הבנה כלפי מטופל בהקשר של בעיותיו; הערכת בעיות ייחודיות; ערעור האמונות הבלתי רציונליות; כיצד לסייע למטופלים להרחיב, לשמר ולהעמיק את הישגיהם; התמודדות עם מכשולים בדרך לשינוי.
 

מחיר מחירון 138 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 97 ש"ח.

 

97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ