• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

מן הגוף אל האור - מריה אדלה פלקוס

לספרים של המחבר: מריה אדלה פלקוסספר זה מקרב אותנו לעקרונות והעשייה בשיטת "Rio abierto " (נהר פתוח ) יצירתה של המחברת מריה אדלה פלקוס ,ילידת ארגנטינה ,שבשנות השישים של המאה הקודמת החלה לצקת את יסודותיה .

אנו מאמינים שהמחלות והכאבים שמהם אנו סובלים נגרמים עקב הפרה באיזון באורגניזם שלנו או עקב גורם פסיכוסומטי כלשהו. כמו כן גם הדיכאון, החרדה, הבעיות המשפחתיות או התעסוקתיות, מקורם הבלעדי הינו רגשי. אולם ראייה שטחית ומפלגת זו של גוף ונפש מגבירה את החסימות ויוצרת קונפליקטים .

כל אירוע בחיינו מערב את המהות השלמה שלנו, את ההיבט הגופני האנרגטי, את ההיבט הרגשי ואת ההיבט המנטאלי (המחשבות). כל מה שאנחנו עושים או חווים מערב היבטים אלו, שבטעות נדמה לנו שפועלים בנפרד זה מזה.

הבנת מסתוריות האיחוד מאחורי ריבוי זה, הינה גילוי חוקיות היחסים בין גוף, אנרגיה ונפש.

מריה אדלה מציעה לנו להגביר את המודעות העצמית ובכך לסייע להתפתחות אישית.

בסגנונה הייחודי המחברת פורסת לפנינו את עמודי התווך של השיטה, החיה ופועמת כעת במדינות רבות בעולם ומצהירה :

          "משמעות חיינו על פני כדור הארץ

           היא לחיות כיצורים זוהרים שאנו.

           האנושות החדשה תלויה בכל אחד ואחד מאתנו

                 לשם כך אנו עמלים"

מריה אדלה פלקוס, מוסמכת בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בואנוס איירס, מייסדת שיטת ריו אביירטו ועמותת ריו אביירטו ארגנטינה. נשיאת ארגון ריו אביירטו הבינלאומי. חברת הוועד המדעי הבינלאומי של תרפיות גוף נפש. נציגה, מרצה ומנחת סדנאות בכנסים לאומים ובין לאומיים וארגנה קורסים וסמינרים בטכניקות העוסקות בגוף נפש לקידום ומניעה בבריאות במוסדות חינוך ובריאות בארצות שונות. מפיצה את שיטה ריו אביירטו בעולם, מכשירה מנחים ומארגנת קורסים לבוגרי השיטה בספרד, אנגליה, איטליה, גרמניה, שוויץ, רוסיה, איטליה, ישראל, ארה"ב, מקסיקו, ברזיל, אורוגוואי, קולומביה, בוליביה וכו' .

המתרגמת אסתר רחל כהן, ילידת ארגנטינה. אשת חינוך וטיפול כ-35 שנה. תרפיסטית בתנועה משנת 2005 ומנחה בתנועה בשיטת "ריו אביירטו" בואנוס איירס, ארגנטינה משנת 1999. עוסקת בטיפול בתנועה וטיפולים רגשיים בילדים בגילאים 3 – 16 באופן קבוצתי ופרטני ובעבודה עם מבוגרים פגועי נפש. בעלת תואר שני בטיפול באמצעות אומנויות ומדריכה למטפלים באמצעות תנועה מאוניברסיטת חיפה. חברה בעמותה לקידום ריו אביירטו בישראל .

59118₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ