• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

שפת סימנים לתינוקות

לספרים של המחבר: אקרדולו וגודווין

 

'ספר זה נותן בידי הקורא דרך פשוטה להפליא, מהנה ומרתקת לשפר את התקשורת, היחסים החברתיים והשיתוף בעולם הפנימי בין הורים לתינוקות, שעדיין אינם יודעים לדבר.'
ד"ר דניאל נ. שטרן, מחבר יומנו של תינוק
 
'ספר זה כתוב בכישרון ומציג גישה הבנויה שלב אחר שלב והמיועדת להורים ומטפלים כאחד, אשר מעודדת את השימוש בשפת סימנים לתינוקות לציון אובייקטים, אירועים וצרכים. פתיחת ערוץ זה של תקשורת לא מילולית מסייעת הן למבוגר והן לילד לעבור את התקופה הקשה, שבה הרצון לתקשר עולה על יכולתו של התינוק לומר מילים.'
פרופ' סוזן קרוקנברג, פרופסור לפסיכולוגיה, אוניברסיטת ורמונט
 
האם הבחנתם כמה קל לתינוקות ללמוד לנופף לשלום, לנענע בראשם כדי לומר "לא" ולהנהן כי לומר "כן"? תנועות לא מילוליות אלו, או סימנים לתינוקות, מאפשרים להם לתקשר ביעילות רבה למדי, בטרם יהיו מסוגלים לומר את המילים המתאימות. למרבה הצער, עוצרים רוב ההורים בנקודה זו, מבלי להבין את מלוא הפוטנציאל של תינוקם ללמוד תנועות אחרות – סימנים, המאפשרים להורים לתקשר עם ילדם בשרכים שבדרך-כלל אינן מתאפשרות, אלא לאחר שלומד התינוק לדבר.
 
לינדה אקרדולו וסוזן גודווין הקדישו למעלה מעשור לחקר השפעותיה של שפת הסימנים על תקשורת בקרב תינוקות והתוצאות שנמצאו היו חיוביות ברובן המכריע. לא זו בלבד שההורים מבינים טוב יותר את ילדיהם ואת הצרכים שלהם, אלא התינוקות אף מפתחים כישורים המעשירים את הבנת השפה.
 
בספר שפת סימנים לתינוקות: כיצד לדבר עם התינוק בטרם יודע התינוק לדבר, מציגות אקרדולו וגודווין בפני ההורים תכנית שפוטה ומהנה בשלבים, המורה כיצד ללמד את הילדים את שפת הסימנים בבית. זהו ספר יחדי במינו, הכולל איורי ותצלומי סימנים הקלים להבנה; שירי ילדים בשילוב סימנים; תשובות לשאלות הורים וסיפורים על שפת הסימנים לתינוקות. הספר שפת הסימנים לתינוקות מאפשר לתינוקות ליצור קשר של חיבה וסיפוק עם הזולת, שיימשך לאורך תקופת חיים שלמה.
 

מחיר מחירון 128 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 90 ש"ח.

 

90128₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים 28 ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ