• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

מעוגות בוץ למגנטים2

לספרים של המחבר: וויליאמס, רוקוול ושרווד

 

ספר זה גדוש בפעילויות ובניסויים מדעיים קלים הכרוכים במעורבות אישית. ההוראות ברורות והתוצאות ימשכו את תשומת לבם של ילדים צעירים וילהיבו את דמיונם. המיומנויות המדעיות הנרכשות באמצעות ספר זה כוללות:
 
* מיון – מיומנויות סיווג, עיצוב על פי דגם וסידור. ילדים, מטבעם, אוהבים למיין דברים על פי קווי-הדמיון שביניהם.
* מדידה – מה גדול יותר? ארוך יותר? רחב יותר? הצעד הבסיסי הזה בשיטה המדעית מרתק ילדים. בספר נעשה שימוש בכלים פשוטים כדי למדוד דברים יומיומיים.
* מושגי מרחב וזמן – עם גדילתם של הילדים, ניתן לראות כיצד מתפתחת תחושת הזמן והמרחב שלהם. כיצד דברים משתנים במרוצת הזמן? כמה זמן נדרש לזרע לנבוט? כמה זמן נדרש לילדים לצמוח?
* תקשורת – מדענים צעירים אוהבים לספר על תגליותיהם. ההתרגשות שבשיתוף ובהשוואת התגליות המדעיות מפתחת את לשונם ואת מיומנויות הטרום-קריאה שלהם.
* חיזוי והסקה – לגבי רוב המבוגרים, זהו הצד המעשי של התגלית המדעית. אדם מנחש ואחר כך יודע שסביר שדברים מסוימים יתרחשו בדרכים מסוימות. מה יהיה גובהו של הצמח בשבוע הבא? ניתן לחזות זאת ואז לבדוק אם התחזית הייתה נכונה.
* מספרים – השימוש במספרים הינו מרכזי לתחילתן של תגליות מדעיות. באמצעות ניסויים מהנים לומדים הילדים מושגים מתמטיים המקנים להם בסיס ללמידה עתידית.
 

מחיר מחירון 88 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 62 ש"ח.

 

6288₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ