• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

התמכרות והחלמה

לספרים של המחבר: אמנון מיכאל

 

בסופו של אחד השיעורים בקורס התמכרויות ניגשה אלי סטודנטית ושאלה:'המרצה, יש ספר יישומי על טיפול במכורים בשפה העברית?'... הרהרתי והרהרתי ובאותו רגע הבנתי שזו תהיה המשימה שלי, משימה שארכה מספר לא מועט של שנים.
 
הספר התמכרות והחלמה – סוגיות נבחרות בטיפול במתמכרים מיועד לבעלי מקצועות העזרה – עובדים-סוציאליים, פסיכולוגים, רופאים/פסיכיאטרים, יועצים, אחיות, מדריכים ומטפלים שונים וכמובן לסטודנטים הלומדים במקצועות אלה. הספר עוסק בסוגיות ספציפיות בתחום הטיפול במכורים לחומרים פסיכואקטיביים בעיקר. זהו ספר פרקטי הנותן מקום הן לתיאוריה של הפרקטיקה והן לפרקטיקה עצמה. מבחינה זו, הספר נותן מענה לצורך אמיתי הקיים הן באקדמיה והן בשדה.
 
הספר הוא פרי עבודה ארוכה ומקיפה; השתדלתי להקיף את מירב הסוגיות המשמעותיות בתחום הטיפול במכורים לסמים ואלכוהול, הוצגו מודלים שפתחתי ויושמו בשדה ונלמדים באקדמיה. אני תקווה שעבודה זו תהיה לעזר לכל העושים במלאכה המורכבת והייחודית הזו של טיפול במכורים. ברצוני להודות לרבים אשר היו לצידי ולימדוני כה רבות – למטופלי הרבים שחשפו בפני את צפונות לבם ולימדוני להעניק ולהקשיב, לסטודנטים שהאירו בשאלותיהם את דרכי ולמודרכים שבסקרנותם עזרו לי לגבש את תפיסותיי ואמונותיי. כמו כן, לעמיתי הפועלים ללא לאות לשפר את חייהם של המטופלים ולמצוא את הדרך אל ליבם ובעיקר לשלמה כהן על העידוד, החשיבה הפורייה והשיתוף ברעיונות הגלומים בספר זה.
 

מחיר מחירון 98 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 69 ש"ח.

 

6998₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים 28 ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ