• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

הורות לילדים בעלי הפרעה דו קוטבית

לספרים של המחבר: ג'ורג' ט. לין

 

הורות לילדים בעלי הפרעה דו-קוטבית, אסטרטגיות הישרדות –
חידושים בהורות וטכניקות טיפוליות לסיוע לילדים בעלי הפרעה דו-קוטבית וההפרעות שלעיתים נלוות אליה
'ג'ורג' לין כתב ספר מועיל באופן יוצא מן הכלל , מעולה ורב-עוצמה. הספר מעביר את החמלה שחש לין, את המעשיות שלו ומעניק תקווה לילדים אלו ולהוריהם'.
ג'רי גקסון, MSW, פסיכותרפיסט
'ספרו של לין משרטט בעוצמה קווים לחשיבותו של אבחון מוקדם של הפרעה דו-קוטבית בילדים ומספק אסטרטגיות יעילות ביותר להתמודדות עם ההפרעה'.
וינסנט ברטלט, MD
'זהו הספר הטוב ביותר שמצאתי, אשר מסייע בטיפול בבני בעל הפרעה דו-קוטבית. הספר מעניק תקווה לעתיד. יש בו אסטרטגיות יעילות אולם יותר מהכל יש בו תשובה על השאלה- למה – בכך שהוא מספק הבנה של החיים מבפנים במחיצת ילד בעל הפרעה דו-קוטבית. אני מאוד ממליצה על ספר זה'.
לורי ווסל, הורה
'כשקראתי את הספר יכולתי למצוא מצבים מקבילים מדויקים למצבים בהם מצאתי את עצמי עם ילדנו. רוב תודות לך על תובנה זו'.
ג'ון פרו, הורה
עד לפני חמש שנים, לא חשבו בקהילה המקצועית שהפרעה דו-קוטבית מופיעה בילדים. ילדים שהיו להם תסמינים של הפרעה דו-קוטבית אובחנו כבעלי ADHD חמור, כבעלי דיכאון או כבעלי הפרעה התנגדותית-סרבנית. כעת, מאבחנים זאת יותר ויותר וג'ורג' לין מספק עצות מעשיות וברורות כיצד לזהות את התסמינים, כיצד להבין יותר את הטיפול התרופתי וכיצד להגיע אל התמיכה הנחוצה בבית-הספר. כמו כן הוא מתייחס אל בעיות ההתמודדות היומיומית שבהורות לילד בעל הפרעה דו-קוטבית. מאחר וההפרעה מופיעה לעיתים קרובות בשילוב עם ADHD, תסמונת טורט ותסמונת אספרגר, מספר המחבר על מקרים מן הקליניקה הטיפולית שלו על מנת להצביע על המשותף בין ההפרעות האלו, על השוני ביניהן וכיצד הן משפיעות זו על זו.
 

  מחיר מחירון 138 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 97 ש"ח.

 

97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ