• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096
Artboard-8 ספר מתצוגה

התמודדות עם הפרעת אישיות גבולית - להיאבק, להבין, להצליח

לספרים של המחבר: קולין א' וורנר

 

"כולם מצפים שיהיו לי מטרות לעתיד. אבל אני נאבק רק כדי לשרוד מדי יום ביומו"

                                                                                      מטופל עם הפרעת אישיות גבולית

זהו המאבק של אנשים עם הפרעת אישיות גבולית שסובלים מדחפים כרוניים לפגוע בעצמם, רגשות חזקים מאוד, אימפולסיביות ומערכות יחסים בעייתיות. לאנשים אלו כל יום, ולעתים גם כל רגע, עשויים להיות מאבק בלתי פוסק. המטלות של חיי היומיום שרוב האנשים מתמודדים עמן במאמץ מועט, גורמים ללוקה בהפרעת אישיות גבולית לחוש מבולבל, אובד עצות וחסר אונים. יתרה מזו, דחפים כרוניים לפגיעה עצמית מעמידים אותן בסיכון גבוה לאשפוז ואף למוות.

ספר חובה בהיר המיועד לקלינאים מכל רקע. עוסק הן בתהליך ההחלמה והן בתהליך שמטפלים צריכים לעבור כדי לחיות עם הלוקים בהפרעת אישיות גבולית ולטפל בהם. על המטופלים הנאבקים עם ההפרעה ללמוד להבין את התנהגותם כדי לשנותה. גם קלינאים הנאבקים עם משימת הטיפול צריכים להבין את המטופלים כדי שיוכלו לספק התערבויות מוצלחות.

הספר טוען כי על ידי הבנת ההתנהגויות של אנשים אלו ושינוי דרכי החשיבה השליליות שלנו עליהם, אנו יכולים להצליח יותר בעבודתנו ולשאוב ממנה סיפוק רב. הספר הכתוב בשפה שווה לכל נפש מכיל דוגמאות שימושיות, מציג סקירה כללית של גוף הידע הקיים לגבי הפרעת אישיות גבולית ומבוא למושגים של התרפיה הדיאלקטית התנהגותית. הספר מציג גם אסטרטגיות מעשיות להערכה ולהתערבות עם מטופלים הפוגעים בעצמם ביחד עם רשימת "דברים שאתם יכולים לנסות במקום לפגוע בעצמכם".


69138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ