• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

לחיות עם סכיזופרניה ולהגיע לחיים מאוזנים

לספרים של המחבר: רוברטה תמס

סכיזופרניה כיום היא כבר לא גזר דין של חוסר תקווה. מדריך זה יראה לכם איך לקחת אחריות על המחלה שלכם, להשתמש במשאבים העומדים לרשותכם לצורך טיפול, ולהחזיר לעצמכם את החיים כפי שהייתם רוצים לחיות אותם.

"ד"ר תמס מטפלת כראוי בסכיזופרניה כמחלה אורגנית ולא כהפרעת אישיות. ההתייחסות המתחשבת והמכבדת שלה במחלה זו מביאה עמה תקווה לקורבנות הסכיזופרניה ולמשפחותיהם"

ד"ר פול גרינגרד, זוכה פרס נובל לרפואה, אוניברסיטת רוקפלר, נוירו-ביולוג במעבדות לחקר התא ומדעי המוח

"ספר זה הוא מדריך מצוין וקולח המיועד לאנשים עם סכיזופרניה. אני ממליץ עליו מאוד לצרכני שירותי בריאות הנפש שרוצים ללמוד כיצד לנהל את המחלה שלהם ולהמשיך בחייהם"

ד"ר קים מיוסר, פרופסור לפסיכיאטריה בבית הספר לרפואה בדרטמות ואחד ממחברי הספר "להתמודד עם סכיזופרניה"

"ספרה של ד"ר תמס מדבר ישירות אל הסובלים מסכיזופרניה ומסביר בבהירות רבה את מהותה של המחלה. הספר יעזור לפרוץ את מחסומי הפחד והבלבול שאופפים את רגע האבחנה. תמס נוסכת ביטחון שעדיין ניתן לחיות, ואפילו חיים טובים. התפיסה שלה של ריפוי בעזרת צוות טיפול שיתופי תהפוך ללא ספק לסטנדרט הטיפולי. ספר זה ראוי לתפוצה נרחבת"

ד"ר וילפרד נואל רבי, פסיכיאטר במוסד לפסיכיאטריה של ניו יורק באוניברסיטת קולומביה, ניו יורק

ד"ר רוברטה תמס עובדת בפרקטיקה פרטית מזה למעלה משלושים שנה ועוזרת למטופלים שאובחנו כלוקים במחלה נפשית, לרבות אנשים עם סכיזופרניה ומשפחותיהם, להבין את המחלה ולחקור את כל האפשרויות שלהם. ד"ר תמס היא עוזרת מרצה קלינית במחלקה לפסיכיאטריה במרכז למדעי הבריאות של אוניברסיטת ניו יורק, חברה באגודה האמריקנית לפסיכולוגיה וחברה באגודה להיפנוזה ניסויית וקלינית.

 

178 ע'


97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ