• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

מדריך לדיבוב פסיכולוגי

לספרים של המחבר: דיויד קינצ'ין

'דיויד קינצ'ין מקדיש תשומת לב מיוחדת ליצירת תנאים מיטביים לניהול הפחתת לחץ רגשי. הוא לוקח בחשבון שתגובות טראומה, שמיסודן נוגעות להישרדות, הן תגובות של המערכת השלֵמה, המשפיעות גם על הגוף וגם על הנפש. הוא גם מזכיר לנו שהטראומה משפיעה קודם כול על מבנים פיזיים במוח, כשהיא משבשת את יכולת עיבוד הזיכרון, מתוך כוונה ליצור מרחב וזמן להירפא... כולנו צריכים להקשיב בתשומת לב רבה למה שהוא אומר בספר זה.'

מתוך ההקדמה מאת פרופ' גורדון טרנבול, פסיכיאטר יועץ, בתי החולים קאפיו נייטינגייל בלונדון ורידג'ווי בסווינדון, ווילטשייר 

 

אירועים טראומטיים מכים באופן בלתי צפוי והופכים על פיהן את חוויות היומיום. לעתים קרובות אנשים הסובלים מטראומה אינם מסוגלים לצאת מהחוויה ומפתחים הפרעת דחק פוסט-טראומטית (PTSD). דיבוב פסיכולוגי (PD) הוא תהליך מקובל המשמש למנוע מהאדם לפתח PTSD, תוך שהוא מעניק לו הזדמנות לבחון מחדש את האירוע בסביבה מבוקרת ובטוחה.

הספר מציע מבוא מעשי ל-PTSD ולדיבוב פסיכולוגי ומפרט מודל מתקדם של PD: "הפחתת לחץ רגשי". בתהליך מובנה, כמו צלילה למים עמוקים, הוא משלב תחנות בטוחות ומתוכננות בקפידה לדיון ולהסבר הדרך בחזרה אל "פני השטח" בלי להיתקע ב"סיבובים". הספר מציג מגוון של מודלים להחלמה, מהמודל "הפשוט" שפיתחו הורוביץ וויליאמס ועד למורכב יותר, "נחשים וסולמות", שפותח בידי המחבר.

זהו ספר חיוני ליועצים, לפסיכולוגים ולבעלי מקצוע נוספים שעובדים עם לקוחות הסובלים מ-PTSD, וכן לסטודנטים.

 


97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ