• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096
Artboard-8 ספר מתצוגה

מגעו המרפא של הבודהיזם

לספרים של המחבר: סון ין, צ'יאנג ולואיסון צ'ן

במגעו המרפא של הבודהיזם, ספר העיסוי העצמי הנפוץ ביותר בסין וטייוואן, מלמד אותנו, ד"ר מינג-סון ין, כיצד לטפל בעצמנו בצורה טבעית על ידי אקופרסורה, עיסוי עצמי, נשימות, תרגילים ותמציות צמחיות.

כאשר דר' ין נשפט לעבודת פרך, במהלך המהפכה התרבותית בסין, הוא ריצה את עונשו תחת צילו של לין-יאנג שי, מקדש בודהיסטי עתיק השוכן בהרים ליד פוצ'וו. שם היה עד לטיפול המדהים של נזיר בודהיסטי באסירי המשמרות האדומים, אשר סבלו ממכות ופציעות פיזיות. במהלך שלוש השנים הבאות, הוא עבד כעוזרו של הנזיר ולמד שיטות עבודה בודהיסטיות מסורתיות בנות מאות שנים.

כיום, כולל הידע האישי של דר' ין גם את שיטות הריפוי הבודהיסטיות העתיקות. במגעו המרפא של הבודהיזם הוא מתאר את השיטות הבודהיסטיות האלו, המשמשות לטיפול במגוון רחב של מצבים, מהתכווצויות בטן ועד סינוסיטיס. כל מצב מאובחן בקצרה ולאחר מכן מתוארים טיפולי האקופרסורה והעיסוי, היעילים ביותר למצב, צעד אחר צעד. כל טיפול מלווה באיור המציין את נקודות האקופרסורה, בטיפים תזונתיים ותרופות מסורתיות רלוונטיים. כמו כן מצוינים הסיבוכים האפשריים והוראות ברורות לגבי השלב בו יש לבקש את עצתו של רופא מוסמך.

 
מחיר מחירון 138 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 97 ש"ח.

 

57138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים 28 ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ