• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

שיטת רוזן לטיפול במגע - גישה אל התת-מודע דרך מגע

לספרים של המחבר: מריון רוזן / השתתפה בכתיבה: סוזן ברנר


 

 

 


"העקרונות הבסיסיים הם לגעת ביד רכה, לאפשר נשימה, לחדור עמוק פנימה, להכיר בכוח הפשטות וליצור רצף טיפולי. אך יותר מכל אלה חשובה איכות המגע."


בתיאור הנדיר הזה של שיטת טיפול גוף-נפש שפיתחה מריון רוזן, מוסבר לקורא כיצד ניתן להתייחס לחולָיים פיזיים ורגשיים באמצעות המגע העדין של המטפל. רוזן מסבירה כיצד המטפל מזהה בגוף מתחים אשר מצביעים על מקור הבעיה, וכיצד המודעות הזו מנחה את תהליך הריפוי. בעזרת הפסיכולוגית סוזן ברנר, אחת מתלמידותיה הראשונות של מריון ומנהלת מרכז רוזן מזרח (Rosen Center East), היא מתארת את יסודות שיטתה; כיצד מתגלים ביציבת הגוף רגשותיהם של אנשים; מכשולים שהם מציבים לאהבה, לביטוי העצמי ולאינטימיות, וכיצד שיטת רוזן מאפשרת למטופלים לעבור את המחסומים האלה. בספר מתועדים טיפולים נגד אסטמה, מיגרנות, בעיות לב, מערכת חיסונית חלשה ומחלות פסיכוסומטיות. לסיום מובאים דברי שבח לאשת חזון זו מאת רופאים, פסיכולוגים ומטפלים בשיטת רוזן המתארים כיצד השיטה, המשלבת מגע, מילים וקבלה, מנחה אותם בעבודתם.

ה"כוח שברכות" של מריון רוזן מבטא את מה שחשנו כולנו אצל האישה הזו, האהובה בכל רחבי העולם. בדומה לק.ג. יונג, גם מריון מבטאת כבוד עמוק לחוכמה וליכולות הריפוי העצמי הן של הגוף והן של הנפש.

-קיי בראדווי, אנליסטית בשיטת יונג וממייסדי מכון ק.ג. יונג בסן פרנסיסקו


גישתה של מריון רוזן מציעה דרכים למדיטציה-ביחסים באמצעות מגע מיומן. היא קשורה בבירור לשיטות מוקדמות יותר של טיפול גוף-נפש, ובעיקר לעבודתו של רייך, שיטות המתירות לאני העמוק יותר של האדם להתגלות על ידי עזרה בהמסת "שריון האופי". ספרה של מריון יעזור להתפתחות עבודתה המפרה ויביא תועלת לעולמנו הבעייתי.

-מתוך ההקדמה מאת ד"ר קלאודיו נראנג'ו, מחבר אופי ונוירוזה: השקפה אינטגרטיבית


 

 

מחיר מחירון 128 ש"ח .

לרוכשים דרך ההוצאה 90 ש"ח.

90128₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים 28 ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ