• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

לילד שלי יש אוטיזם, מה עושים עכשיו?

לספרים של המחבר: סוזאן לארסון קיד

"לילד שלכם יש אוטיזם" – ארבע מילים קטנות עם הכוח להותיר הורים חסרי אונים, מוצפים ומבולבלים. ספר תמציתי וענייני זה יעזור להורים להחזיר לעצמם תחושה של שליטה במצב ולנקוט צעדים מעשיים ראשונים בדרך לחיים רגועים ושמחים עם ילדם שזה עתה אובחן.

הגישה של ד"ר לארסון קיד נשענת על כמויות המידע העצומות הקיימות בנושא הורות לילדים עם אוטיזם והיא מזקקת את כל השפע המסחרר הזה לכדי עשרה צעדים ברי-ביצוע. הצעדים עוסקים בהיבטים המרכזיים של החיים עם ילד שיש לו הפרעה בטווח הקשת האוטיסטית, לרבות תפקודים בסיסיים כמו שינה, אכילה והליכה לשירותים, ודרכים להתמודד אתם באמצעות התאמת הבית, יצירת שגרות וסקירה של טיפולים שונים. בכל צעד תמצאו אסטרטגיות מוכנות ליישום המוצגות בפשטות ובבהירות ומושתתות על ניסיונה העשיר של המחברת בתמיכה בילדים עם אוטיזם.

ספר מעשי זה הוא חומר קריאה חיוני ומעצים עבור כל הורה שילדו אובחן עם אוטיזם זה מקרוב או עבור הורים שעדיין נאבקים עם ההחלטה כיצד להתחיל לעזור לילדם.

סוזאן לארסון קיד היא מטפלת התנהגותית וחינוכית עם ניסיון של יותר מ-25 שנים בחינוך המיוחד. הפילוסופיה והפרקטיקה שלה מבוססות על האמונה שכל ילד מסוגל ללמוד – המשימה שלנו היא לגלות איך הוא לומד. תחומי המומחיות שלה כוללים, בין השאר, הפרעות בטווח הקשת האוטיסטית (ASD) והפרעת קשב עם רכיב היפראקטיבי (ADHD). סוזאן מתגוררת בדולות', מינסוטה.


97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ