• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

אינטראקציה אינטנסיבית ואינטגרציה חושית

לספרים של המחבר: פיבי קלדוול

אנשים עם אוטיזם חמור חווים את המידע החושי שהם מקבלים מהעולם שסביבם בצורה שונה לגמרי מהחוויה של מי שאינם על הרצף האוטיסטי. הם מרגישים מנותקים ומוצפים וההתנהגות שלהם יכולה לשקף מצוקה. בספר זה נראה כיצד ניתן לתקשר עם אנשים שאינם מילוליים, כאלה שהדיבור שלהם מוגבל ולעתים גם מי שמסוגלים לדבר אך מאבדים את היכולת לעבד דיבור כשהם מצויים במצבי משבר. נציג דרכים לעזור להם להבין את העולם שסביבם.

האינטראקציה האינטנסיבית משתמשת בשפת הגוף של האדם עצמו כדי ליצור עמו קשר ואילו האינטגרציה הסנסורית מפתחת את היכולת של הפרט לקבל, לעבד ולהבין מידע שמגיע מהחושים דרך פעילויות ייעודיות. ניתן להשתמש בטכניקות הללו כדי לפתח סביבה המותאמת במיוחד לצרכיו הסנסוריים של האדם הלוקה באוטיזם תוך צמצום הגורמים המעוררים מצוקה.

הספר שופע דוגמאות, סיפורי מקרה ומגוון רחב של טכניקות שנוסו ושיעילותן הוכחה, והוא מספק כלי עבודה יקרי ערך עבור הורים, מטפלים ואנשי מקצוע אחרים התומכים באנשים עם אוטיזם חמור ועם לקויות למידה אחרות.

פיבי קלדוול עובדת כבר שלושים שנה עם אנשים שלקויות הלמידה החמורות שלהם קשורות למצוקה התנהגותית. היא הייתה חלק מקרן ג'וזף רואנטרי במשך ארבע שנים, מכשירה מטפלים, הורים ואנשי מקצוע לעבוד בגישה המצליחה שלה של אינטראקציה אינטנסיבית ונקראת על-ידי שירותי הרווחה ושירותי חינוך וקהילה כדי לטפל במקרים קשים במיוחד. פיבי פרסמה שישה ספרים, ביניהם Finding You Finding Me ו-From Isolation to Intimacy. ג'יין הורווד היא מטפלת בריפוי בעיסוק עם התמחות מיוחדת בשימוש באינטגרציה סנסורית.


95136₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ