• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

מיומנויות ארגון לילדים עם ADHD/ADD

לספרים של המחבר: שריל ר. קרטר

החיים עם ADD/ADHD יכולים להיות קדחתניים וההורות לילד עם הפרעת קשב יכולה להיות כמו טיפוס במעלה הגבעה שבו גם המשימות הפשוטות ביותר עלולות להתיש ולשבור אותנו. ספר זה עוסק בסוגיות של ארגון וניהול זמן בהקשר של ADD/ADHD ומציג שיטת מעשיות כיצד לעזור לילדינו להתארגן בחיי היומיום ולהכניס קצת שלווה למהומה.

 

בהתמודדות עם טווח קשב קצר ו"פתיל" קצר עוד יותר, שריל קרטר מראה לנו כיצד, בעזרת שיטת ה-FIRST (הנאה, אינדיבידואליזם, כללים, פשטות וניהול זמן) ניתן ללמד גם את הילדים ההיפראקטיביים ביותר, שדעתם מוסחת בקלות, כיצד לסדר את מיטתם, להכין את הילקוט לבית הספר ובאופן כללי להיות מאורגנים יותר. המחברת מבינה שילדים שונאים להשתעמם ועל כן מוצאת דרכים מהנות להפיג את השעמום ולהכניס כיף גם למשימות המשמימות ביותר. האסטרטגיות שלה, המתמקדות בכיף ושעשועים מצד אחד, ובפעולה שיטתית צעד אחר צעד מצד שני, בשילוב עם חיזוקים חיוביים ודרישות ריאליות, יעזרו לילדים עם ADD/ADHD להיות מאורגנים יותר, ולעבור מא' ל-ב' ללא כל קושי.

 

זהו ספר חובה עבור כל הורה תשוש הנאבק להשליט סדר ומבנה בחיי ילדיו (וללא ספק גם בחייו שלו עצמו!) הספר יעניין בני משפחה, מורים וכל מי שבא במגע קרוב לילד עם ADHD/ADD.

 


97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ