• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

מדריך בשלבים להורים לילדים עם הפרעת קשב והיפראקטיביות

לספרים של המחבר: קאתי' ליוור-ברדבורי, מרגרט תומפסון, אן וויקס, דיויד דיילי, אדמונד ג'יי.אס. סונוגה-ברק


קאתי' ליוור-ברדבורי, מרגרט תומפסון, אן וויקס, דיויד דיילי, אדמונד ג'יי.אס. סונוגה-ברק

גידולו וחינוכו של ילד שיש לו הפרעת קשב עם היפראקטיביות יכול להתיש את המשפחה כולה, להשרות מתח רב ולגרום להצפה וללחץ. אם יהיו בידיכם הכלים והידע המתאימים תוכלו לבצע התערבויות על מנת להתמודד עם התנהגות ילדכם. כך תתרמו לשיפור מערכת-היחסים בבית ולהצלחה רבה יותר בבית-הספר.

תכנית פשוטה וגמישה זו, בת ששת השלבים, גדושה ברעיונות שנוסו ונבחנו בשטח, המיועדים להורים ולאנשי מקצוע התומכים במשפחות בהן יש ילדים צעירים עם הפרעת קשב והיפראקטיביות. ההורים ירכשו בטחון רב יותר בהורות שלהם באמצעות תרגול הטכניקות והאסטרטגיות ובמשך הזמן ישפרו את יכולתו של הילד להתמודד עם מצבו. התכנית כוללת משחקים לשיפור הקשב, תרגילים המפתחים סבלנות ועצות המסייעות לילד בהתארגנות יעילה. בספר גם שפע רעיונות מועילים לפיתוח התקשורת בין ההורים לצוות בית-הספר.

ספר זה, המבוסס על מחקר ועל ניסיון קליני נרחב, יעזור לכם ולמשפחתכם לערוך שינויים בהורות לילדכם וישפר את מערכות הקשרים וההתנהגויות בבית ומחוצה לו.

קאת'י ליוור-ברדבורי הינה אחות יועצת המתמחה בהפרעת קשב והיפראקטיביות ויועצת בכירה לילד ולמתבגר במסגרת שירותי בריאות הנפש באוניברסיטת סאות'המפטון. מרגרט תומפסון היא פסיכיאטרית ילדים ומתבגרים ויועצת קלינית בכירה במכון לעיכוב, אימפולסיביות וקשב באוניברסיטת סאות'המפטון. אן וויקס היא אחות בכירה, מטפלת ומורה במרכז להתפתחות הילד אשורסט, בבית החולים אשורסט. דיויד דייליהוא מרצה בכיר בתכנית הלימודים לפסיכולוגיה קלינית בצפון ווילס, בבית הספר לפסיכולוגיה, באוניברסיטת בנגור. אדמונד ג'יי.אס. סונוגה-ברק הוא פרופסור לפסיכופתולוגיה התפתחותית באוניברסיטת סאות'המפטון ושימש כמנהל המכון להפרעות בדחף ובקשב. פרופסור אורח במחלקה לפסיכולוגיה בריאותית וקלינית ניסויית באוניברסיטת גנט


97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ