• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096
Artboard-12 ספר משומש

ילדים ובעיות התנהגות חרדה, תוקפנות, דיכאון והפרעת קשב וריכוז/היפראקטיביות - מודל ביו פסיכולוגי וקווים מנחים לאבחון וטיפול / מרטין פ. דלפוס

לספרים של המחבר: מרטין פ. דלפוס

בספר מקיף ומעמיק זה, מציגה בפנינו הפסיכולוגית מרטין פ. דלפוס הנחיה מעשית לגבי אבחנה, תמיכה וטיפול במגוון בעיות התנהגות בילדים ובכלל זה בעיות חרדה, תוקפנות, דיכאון והפרעת קשב וריכוז/היפראקטיביות. היא מציגה מודל שימושי ומשכנע של יחסי הגומלין בין הסביבה, הנטייה המולדת והתפתחותה של מערכת העצבים המרכזית. דלפוס מראה לנו כי ייתכן שההבדלים במבנה המוח בין גברים לנשים עשויים לקחת חלק בבעיות התנהגות בילדים ומתבגרים. ילדים ובעיות התנהגות הוא משאב חיוני ומלמד עבור מורים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ואנשי מקצוע אחרים העובדים עם ילדים וגם עבור הורים המחפשים תמיכה עבור ילדיהם, שצרכיהם המיוחדים מלווים את התפתחותם לכל אורכה.

ד"ר מרטין פ. דלפוס היא פסיכולוגית שעובדת עם מטופלים ממגוון רחב של בעיות התנהגותיות. פרסמה מספר ספרים בתחום הפסיכולוגיה לילדים, אוטיזם וקשיים התנהגותיים. היא מחויבת לפיתוחם של מודלים תיאורטיים אותם ניתן ליישם ישירות בעבודתם היומיומית של אנשי המקצוע.

354 ע'

 


65138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ