• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

הנע כדי לתקשר!

לספרים של המחבר: סימון גריפין ודיאן סנדלר

 

הספר הוא משאב מעשי גדוש רעיונות מלהיבים והדרכה שנועדו להניע ילדים עם אוטיזם וקשיי תקשורת אחרים. המבנה בהיר וידידותי ומציג למעלה מ- 300 פעילויות ומשחקים מעשיים ומהנים שיסייעו לפיתוח מיומנויות התקשורת של ילדכם.

הספר מציע דרכים יצירתיות לשימוש בחפצים ובצעצועים יומיומיים. למשל, אם ילדכם אוהב לפוצץ בועות סבון, אולי הוא גם ייהנה לספור בועות, ללכוד אותן על מקל, לרמוס אותן ברגליו או אפילו לשחק בהן כדורעף! הרעיונות החדשניים בספר זה פותחו במשך 40 שנה של ניסיון קליני וחינוכי, ונועדו לגרום הנאה הן למבוגר והן לילד. כל המשאבים המוזכרים בספר זמינים בקלות ואפשר להשתמש בהם לקידום תקשורת בכל הרמות, החל מהושטת יד לעבר חפץ ועד להרחבת התקשורת המילולית.

הספר מושלם לתמיכה בהורים, מטפלים ואנשי מקצוע בהנעה ופיתוח של מיומנויות תקשורת אצל ילדים על הספקטרום האוטיסטי.

סימון גריפין היא תרפיסטית דיבור ולשון; עבדה עם ילדים עם אוטיזם בעשר השנים האחרונות באוסטרליה, בריטניה וקנדה.

דיאן סנדלר עובדת כמורה בחינוך המיוחד בבריטניה. עבדה עם ילדים בכל הגילים עם אוטיזם ועם אנשים בעלי צרכים מיוחדים בשלושים השנים האחרונות. דיאן גם עיצבה מספר צעצועים עבור ילדים בעלי צרכים מיוחדים.

"ילדים עם אוטיזם נוטים לחיות בעולם של עצמם ואינם דומים לילדים אחרים בכך שהם חסרי מוטיבציה לתקשר ולדבר. עם זאת, יש פעילויות היכולות להגביר את המוטיבציה לתקשר ומקדמות משחק חברתי. בספר המצוין הזה יש 300 משחקים ופעילויות כאלה שהם גם הנאה רבה לילד ולמבוגר".

טוני אטווד, מחבר הספר "תסמונת אספרגר – מדריך להורים ולאנשי מקצוע"

 


97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ