עגלת הקניות שלי: 0   סכום קנייה:   ₪0     לקופה
search
search

תנאי רכישה

 

לקוח נכבד,
תנאי השימוש שלהלן מהווים הסכם מחייב בינך ובין חברת הוצאת ספרים אח בע"מ.
אנו ממליצים לקרוא את תנאי השימוש לפני רכישת מוצר באתר.
רכישת מוצר ו/או שירות באתר מהווה אישור להסכמתך לקבל את התנאים שלהלן:

רכישה ישירות מההוצאה
ברכישת ספרים ישירות מההוצאה באמצעות האתר, תינתן הנחה של כ- 25% ממחיר המחירון המצוין באתר על מרבית הספרים, וכ-20% הנחה על אבחונים וחומרי לימוד והעשרה. כמו כן, ישנם ספרים מתצוגה עליהם ניתן לקבל הנחה גדולה יותר, זאת בהתאם למלאי.

אספקת המוצרים
אספקה בדואר רגיל, בחיוב דמי משלוח של 14 ש"ח.

הספרים יישלחו  בדואר בתוך שבעה ימי עסקים.

יש אפשרות של שליח עד הבית ב-28 ש"ח

 

שירות לקוחות
ניתן לשוחח עם נציג ההוצאה בין השעות 8:00 - 14:30 בטל': 04-8722096, 04-8727227.

ביטול עסקה והחזרת ספרים

 במקרה שקיבלת ספר פגום יש ליצור עמנו קשר בהקדם, תוך שבועיים מיום קבלת הספר, ואנו נחליפו.

החזרת ספרים תעשה תוך 14 ימים מקבלתם. כדי להחזיר את הספרים עליך לשלוח אותם בצירוף החשבונית שקיבלת והודעה בכתב על החזרתם, בתוך 14 הימים הללו אל הכתובת: הוצאת אח, ת.ד.170 קרית ביאליק 2710110 . במקרה של ביטול עסקה עקב פגם לא ייגבו דמי ביטול. השבת המוצר תעשה על חשבון החברה. בעת ביטול שלא עקב פגם ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך. דמי ביטול אלו כוללים גם את דמי המשלוח של הספר מהעסק לצרכן (החזרת הספר מהצרכן לעסק תעשה על חשבונו).

אחריות

תיתכנה תקלות בעת משלוח הספרים ובמקרים אלו תנקוט הוצאת אח בע"מ בכל האמצעים בכדי לפתור בעיות אלו. הוצאת אח בע"מ לא תישא באחריות כלפיך בגין תקלות או שיבושים במשלוח, ובלבד שציינה על גבי החבילה את השם והכתובת כפי שהופיעו בהזמנתך.

במקרה שרכשת ספרים פגומים, זכותך להחליפם או לקבל את כספך בחזרה, כפי שפירטנו בתנאי ביטול עסקה.

במקרה של איחורים תנקוט הוצאת אח בע"מ בכל האמצעים בכדי לפתור את הסיבות לאיחור וכן תאפשר את ביטול עסקה והשבת מלוא התמורה ששילם הצרכן.

פרטי משתמש ופרטיות

בעת ביצוע עסקה באתר תדרש להזין את הפרטים הבאים: ת.ז.,שם פרטי ושם משפחה, טלפון, כתובת, מיקוד, דוא"ל ופרטי אמצעי תשלום. בביצוע עסקה הינך מצהיר כי הכרטיס באמצעותו מבוצעת העסקה שייך לך או לתאגיד בשמו הינך מבצע את העסקה, כי הכרטיס הינו בתוקף וכי הינך מורשה על פי כל דין ו/או הסכם עם מנפיק כרטיס האשראי לבצע עסקה בסכום העסקה הרלבנטי באמצעות הכרטיס. כמו כן מהווה ביצוע עסקה כאמור הצהרה כי הפרטים שהזנת אל ממשק ההרשמה הינם נכונים, מלאים, מדויקים ומעודכנים. במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב הצרכן, הוצאת קבלה וכו').המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

.


 

 

 

 

 

   
ZAP Group בניית אתרים