עגלת הקניות שלי: 0   סכום קנייה:   ₪0     לקופה
search
search

תרפיה >>עבודה טיפולית עם ילדים

אני כועס

אני כועס

 

התמודדות עם רגשות עזים
ספרי התמודדות עם רגשות מכירים בשישה רגשות עזים. בעזרתם, מגלים ילדים דרכים בטוחות ויצירתיות לבטא רגשות אלו. כל סיפור אינטראקטיבי מאפשר לקורא לבחור את מעשי הגיבור ולבדוק מה קורה כתוצאה מכך. מתאים לגיל 3-9.
התמודדות עם רגשות
נמאס לכם מהתפרצויות כעס? מרקיעות ברגליים? מצעקות, צווחות וצרחות? רגשותיהם של ילדים עלולים לסחוט אותנו, ומתן תוקף לרגשות עזים כגון כעס עשוי להוות משימה לאמיצים שבינינו. למרבה הצער, אם נאמר לילדים "להשתמש במלים" או נשלח אותם לחדרם, לרוב לא יהיה בכך פתרון ארוך-טווח להתמודדות עם רגשות עזים. אליזבת קררי מציעה אפשרויות, שילדים ייהנו מהן ושמשיגות את מטרתן.
בסיפור זה
כשהפיקניק לו ציפתה מתבטל בגלל הגשם, מחליטה קרן לפרוק את כעסה על הסובבים אותה, עד אשר אביה מעודד אותה, בהבנה, לבחון דרכים אחרות להתמודד עם הכעס.
סוף-סוף ספר אשר מכיר בכעסו של הילד כרגש אמיתי ולגיטימי. ספר זה יעזור למבוגרים לקבל את כעסו של הילד מבלי לבייש את הילד, להכחיש את הרגש או לנסות "לתקנו."
- ד"ר ג'יין בלושטיין, מחנכת ומחברת הספר Parents in a Pressure Cooker  (הורים בסיר לחץ)
ספר זה אינו רק מציע אפשרויות בחירה לילדים, אלא גם להורים, השותפים לתהליך המתמשך שבו לומדים שניהם כיצד להתמודד עם רגשות. הערכתי את העובדה ש בסיפור זה, האב הוא המבוגר המבין, המנחה והמעניק כוח.
- לוריין בייס דירדורף, מחנכת ומנהלת מייסדת של Tickle Tune Typhoon
בייחוד מצאה חן בעיני העובדה, שהילדים יכולים לבחור כיצד לקרוא את הספר, כשהם בוחרים כיצד לחקור את רגשות הכעס שלהם.
- ד"ר פטרישיה קיהו, מחברת הספר Something Happened and I'm Scared to Tell (קרה משהו ואני פוחד לספר)
 

  מחיר מחירון 48 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 34 ש"ח.

 

עבודה טיפולית עם ילדים
מחבר\עורך: אליזבת קררי
ZAP Group בניית אתרים