עגלת הקניות שלי: 0   סכום קנייה:   ₪0     לקופה
search
search

תרפיה >>עבודה טיפולית עם ילדים

ילדים לא מאורגנים

ילדים לא מאורגנים

'זהו ספר מצוין, מומלץ בחום למי שרוצה להרחיב את ידיעותיו על בעיות התפתחותיות-נוירולוגיות והשפעתן על אנשים'  

Dyslexia contact 

ילדים הסובלים מבעיות התפתחותיות-נוירולוגיות, מוכרים לרופאים מזה שנים, אך רק לאחרונה הם זוכים לתשומת לב רבה יותר לילדים מצד אנשי מקצוע בתחום הבריאות ומצד מורים. למרבה הצער, אלו אינם מגיעים בדרך כלל לאבחנה מוחלטת, ולכן מרבים לקשר את התסמינים של הילדים לחוסר צייתנות, לגישה מתנגדת, לקושי לקבל סמכות, להתנהגות אנטי חברתית או פשוט להתנהגות שובבה.

הערכה קפדנית יכולה לאתר מאפיינים של הפרעת קשב והיפראקטיביות, תסמונת אספרגר, הפרעה טורדנית-כפייתית, דיסלקסיה או תסמונת טורט. יכול להיות שקשיים אלו אינם מצטברים לכדי אבחנה רשמית, אך הם פוגעים באופן משמעותי בתפקודו היומיומי של הילד. ילדים לא מאורגנים נמנים בדרך כלל עם קבוצת ילדים/מתבגרים שאינה זוכה ליחס הראוי. כשהורים ומורים מיישמים אסטרטגיות יצירתיות וחדשניות הם מסייעים לילדים ומתבגרים אלו לשגשג ולפרוח.

ספר זה בוחן גישות רב-תחומיות שיכולות לענות בהצלחה על רבים מן הקשיים שעמם מתמודדים ילדים לא מאורגנים ושניתן לפתור בדרכים פסיכולוגיות או חינוכיות. השילוב בין מידע, תרגול, סיפורי מקרה והנחיה מעשית הופך את הספר לכלי יקר-ערך להורים ולאנשי מקצוע בתחום הבריאות והחינוך.

 

מחיר מחירון 138 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 97 ש"ח. 

עבודה טיפולית עם ילדים
מחבר\עורך: שטיין וצ'ודהורי
ZAP Group בניית אתרים