עגלת הקניות שלי: 0   סכום קנייה:   ₪0     לקופה
search
search

הגיל הרך >>חינוך בגיל הרך

קידום התפתחות חברתית ומוסרית בגיל הרך

קידום התפתחות חברתית ומוסרית בגיל הרך

 

'ספר זה אינו רק תקף מהבחינה הפסיכולוגית ומועיל במיוחד למורים; אלא גם כתוב בסגנון בהיר ומרתק שילכוד את תשומת ליבו של כל קורא...אני ממליץ על הספר בחום לכל מחנך של הגיל הרך.'
לורנס קולברג
 
בספר קידום התפתחות חברתית ומוסרית בגיל הרך: גישות יצירתיות, עונה קרולין פופ אדוארדס על הצורך של מורים ומטפלים לגיל הרך להכיר את הדרכים המיוחדות בהן ילדים רואים את עולמם החברתי ולקחת חלק פעיל בתהליך זה. אם המורים נדרשים לטפח את ההתפתחות האינטלקטואלית והחברתית בכיתה, הם חייבים לדעת כיצד ילדים בונים ידע על עצמם, על הזולת, החברה והמוסר.
 
בשפה בהירה ונגישה, בוחנת אדוארדס את הצמיחה החברתית-קוגניטיבית של ילדים מגיל שנתיים ועד שש שנים ודנה בשישה תחומים קריטיים של ההתפתחות: זהות הגיל ותפקידים; מגדר ותפקידי המינים; קטגוריות של גזע ותרבות; מושגים של משפחה וחברות; מוסדות חברתיים; וקבלת החלטות מוסריות. בכל פרק שזורים תיאורים על התפתחות הילד בפעילויות רבות של כיתת הלימוד. החלק הראשון מציג את המסגרת התיאורטית של הספר ומציע קווי הנחיה מועילים לניהול דיונים על חברה ומוסר עם הילדים. בנספח, טבלה עשירה בדוגמאות, המסכמת את השינויים ההתפתחותיים החשובים בשנות הילדות המוקדמות.
 
מבוסס על התיאוריה של פיאז'ה ובעל פרספקטיבה בונה, קידום התפתחות חברתית ומוסרית בגיל הרך הוא ספר לימוד בסיסי, מעולה לתיאוריה ולתרגול למורים מתחילים; מורים יוכלו למצוא בו מקור רב ערך לידע ולהבנה טובים יותר של הנושא החשוב הזה.
 

מחיר מחירון 128 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 90 ש"ח.

 

חינוך בגיל הרך
מחבר\עורך: פופ אדוארדס ורמזי
ZAP Group בניית אתרים