עגלת הקניות שלי: 0   סכום קנייה:   ₪0     לקופה
search
search

הגיל הרך >>חינוך בגיל הרך

עבודה עם ילדים מתחת לגיל שלוש

עבודה עם ילדים מתחת לגיל שלוש

 

כדי להקיף את מגוון הנושאים הקשורים לטיפול וחינוך לילדים מתחת לגיל שלוש וכדי לענות על הצרכים הרבים והשונים של המבוגרים העובדים אתם, נכתבו שני ספרים תחת הכותרת יחסי גומלין בגיל הרך.
שני הספרים משלבים בתוכם עמדות של אנשי מקצוע שונים, בעלי ניסיון עשיר בתחום הגיל הרך, הן כמטפלים והן כמדריכים. הם נועדו להיות מקור מידע זמין, מאיר עיניים ומעורר אתגר לכל המעורבים בטיפול ובחינוך לילדים מתחת לגיל שלוש. עבודת צוות רב-תחומית חיונית לעבודה עם ילדים קטנים ומשפחותיהם, וכפי שמדגיש דו"ח רמבולד (1990) "הידע והמיומנות הדרושים למילוי תפקיד אחראי זה לעולם אינם נמצאים בידי אדם אחד". הספרים מציגים מגוון של השקפות שונות ופונים במידה שווה לאנשי מקצוע, להורים ולכל מי שילדים קטנים מעניינים אותו. ערכם רב במיוחד כמקור הכשרה בכל הרמות.
עבודה עם ילדים מתחת לגיל שלוש דורשת מהמבוגרים אחריות מיוחדת. עליהם להכיר בצרכי הילדים. המשתנים במהירות, ולהגיב בהתאם. כותבות חולקות עם הקורא את ניסיונן ומומחיותן בפרקים המתמקדים במבוגרים העובדים עם ילדים בהקשרים שונים. יחסי גומלין בגיל הרך מופיעים בצורות שונות והכותבות בספר זה חוקרות הזדמנויות, המאפשרות למבוגרים להגיב לצרכי הילדים, במיוחד בתחום התפתחות מושג העצמי של הילד. הספר מציג נקודות מבט שונות על התפתחות מיומנויות השפה והאוריינות אצל ילדים וגישה המתמקדת בתקשורת דרך חוויות של יצירה ואסתטיקה. פרקים שנכתבו על ידי אימהות, מטפלות ומדריכות, מציגים נקודות מבט המעוררות בקוראים עניין ואתגר להרהר בניסיונם שלהם. הספר מיועד לכל העוסקים בהדרכה או בעבודה עם ילדים מתחת לגיל שלוש, ובכלל זה הורים ומטפלים אחרים.
 

מחיר מחירון 122 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 85 ש"ח.

 

חינוך בגיל הרך
מחבר\עורך: אבוט ומוילט
ZAP Group בניית אתרים