עגלת הקניות שלי: 0   סכום קנייה:   ₪0     לקופה
search
search

הגיל הרך >>חינוך בגיל הרך

מדריך פיאז'ה למורים ולהורים

מדריך פיאז'ה למורים ולהורים

 

 

'למידה הנה תהליך פעיל. כפי שטוען פיאז'ה, למידה נובעת מ'עשייה'.'

 

 

מדריך בהיר זה מסביר את התיאוריה של פיאז'ה על התפתחות הילד ועל הלמידה שלו להורים ולמורים של ילדים בגיל הרך. תוך שימוש מינימלי באוצר מלים טכני, הוא מעניק תובנה לתיאוריה המשמעותית הזו באשר לאופן בו חושבים ולומדים ילדים בין הגילאים שלוש ושמונה. כדי להדגים את היישומים המעשיים של תיאוריית פיאז'ה נעשה שימוש ביחסי גומלין אמיתיים עם ילדים, באמצעות דוגמאות מלבבות הלקוחות מהכיתה ומהבית כאחד. מילון עזר מציע הגדרות ברורות של מונחיו של פיאז'ה.

ספר זה מאפשר להורים ולמורים להרחיב ולפתח את פעילויות הלמידה, העונות בצורה הטובה ביותר על צורכי הילד. מעודדים אותם לנסות משימות פשוטות עם זאטוטים, לצורך הבנה עשירה יותר של האופן בו ילדים חושבים, מגלים ומעבדים מידע. תוכניות החינוך המתוארות כאן והבנויות צעד-אחר-צעד עושות שימוש בחומרים יום יומיים ואינן מצריכות פרטים יקרים או כאלה שיש לרכשם במיוחד למטרה זו.  כפי שכותבות המחברות, "על ההורים והמורים להיות יצירתיים, בעלי כושר הבחנה ולספק מגוון רחב של התנסויות וחומרים לילד באמצעותם יחקור ועליהם יפעל. השנים שבין גיל טרום חובה וכיתה ג' חשובות ביותר, ואולי התרומה החיונית  ביותר שאנו יכולים לתת לילדינו היא ללמד אותם כיצד ללמוד, יותר מאשר מה ללמוד."

 

גישתן המעשית של פיטרסון ושל פלטון-קולינס לצמיחה ולהתפתחות הקוגניטיבית של הילדים הופכת את טבעה הלמדני של עבודתו של פיאז'ה לנגישה ביותר לסטודנטים הלומדים בתוכניות הכשרה לעבודה עם ילדים בגיל הרך, לסדנאות חינוך-הורים, ולחינוך לחיי משפחה והתפתחות הילד בבית הספר התיכון.

 

 

 

 

 

 

 

מחיר מחירון 78 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 55 ש"ח.

 

חינוך בגיל הרך
מחבר\עורך: פיטרסון ופלטון קולינס
ZAP Group בניית אתרים