עגלת הקניות שלי: 0   סכום קנייה:   ₪0     לקופה
search
search

ליקויי למידה והתפתחות >>צרכים מיוחדים - פעילויות

פיתוח מיומנויות תקשורת התחלתיות

פיתוח מיומנויות תקשורת התחלתיות

 

פיתוח מיומנויות תקשורת התחלתיות מכיל תכניות למשחקים ופעילויות שנועדו לעודד פיתוח אישי וחברתי ולקדם שפה ומיומנויות קרוא וכתוב מוקדמות. לעיתים קרובות מביעים המורים את דאגתם מכך שישנם ילדים שמתחילים את כיתה א' וחסרות להם מיומנויות הקשבה, הבנה ודיבור הנחוצות להתחלה מוצלחת של תקופת הלימודים בבית-הספר. ספר זה מתייחס לבעיות הללו בהציעו:
-          משחקים ופעילויות המתאימים לילדים בני ארבע וחמש בגני-הילדים, קבוצות משחק, כיתות א', כמו גם ילדים שמטופלים על-ידי קלינאי תקשורת. הם מתאימים לבית-ספר מן הזרם המרכזי ולבתי-ספר מיוחדים גם יחד.
-          מאתיים משחקים ופעילויות המדורגים לפי ארבע רמות קושי, לכיתות שלמות ולקבוצות קטנות, בלוויית מפתח המציין היכן ניתן לשלב בקלות כל פעילות בתכנית הלימודים הקיימת בבית-הספר.
-          הנחיות ברורות ומלאות לכל המשחקים. ניתן לארגן בקלות את כל המשחקים, והציוד הנדרש להפעלתם מינימלי. בספר כלולות דוגמאות שניתן לצלם במידת הצורך.
-          פעילויות שניתנות לביצוע על-ידי מורים, סייעים או מתנדבים, עם דפי מעקב פשוטים לשימוש במידת הצורך. הספר כולל חומרים בהם ניתן להשתמש כחלק אפקטיבי מתכנית תקשורת ושפה בייעוץ של קלינאי תקשורת.
מדריך ייחודי זה הוא תוספת חיונית לחומרים בהם משתמש כל איש מקצוע העובד עם ילדים קטנים.
 
 

  מחיר מחירון 138 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 97 ש"ח.

צרכים מיוחדים - פעילויות
מחבר\עורך: קתרין דלמיין וג'יל ספרינג
ZAP Group בניית אתרים