• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

טיפול דיאלקטי התנהגותי חלק ב: דפי העבודה

לספרים של המחבר: ד"ר קאתי מונשיין

זהו משאב יקר ערך לכל מי שעובד בגישת DBT – עם בני נוער או מבוגרים, בפגישות פרטניות, קבוצתיות או משפחתיות, בכיתות בית ספר, בפעילויות פנאי ובסביבות חברתיות שונות. הספר מכיל שפע דפי עבודה מתוך D.B.T. in Life™,שאותם ניתן למלא בפגישות עצמן או כשיעורי בית. דפי העבודה נועדו לסייע למטופלים ללמוד את המיומנויות ולהשתמש בהן בחייהם. המיומנויות מוצגות בשפה מוחשית, קלה להבנה ונגישה לקשת רחבה של מטופלים. דפי העבודה מביאים מידע על המיומנויות ומספקים למטופל הזדמנויות לחשוב כיצד המיומנויות יכולות לסייע לו לבנות חיים בעלי ערך. דפי העבודה פונים לכל שלושת סגנונות הלמידה. הם גם מותאמים לטווח הקשב של המטופל ועוזרים לו להתמקד במשימה שעל הפרק בלמידת מיומנות DBT. קלינאים ימצאו בכרך זה גישות חדשניות ופעילויות מרתקות רבות. מומלץ שהקלינאים יתאימו את דפי העבודה באופן אישי לכל מטופל ולצרכיו כדי לטפח את החוזקות שלו. אין סדר מסוים או צורה מוגדרת לשימוש בדפי העבודה. בעזרת כלים אלה בארגז הכלים הטיפולי יוכל כל קלינאי להתאים לעצמו את העבודה ב-DBT.

פרק 3 מכיל תמסירים כלליים המסייעים להתמצא ב-DBT, וכן גירסאות פשוטות של כרטיסיות רישום, ניתוחי שרשרת, דפי עבודה למניעת הידרדרות ותכניות להחלמה.

פרק 4 מכיל דפי עבודה רבים המציגים את מושג הקשיבות ככלל ומיומנויות ספציפיות מתחום זה בצורה נגישה ורלוונטית לכל גיל.

פרקים 5 ו-6 מלמדים את המטופלים מגוון אסטרטגיות לסובלנות למצוקה ולוויסות רגשי, כדי לבסס כשירות רגשית, סובלנות לתסכולים ושליטה בדחפים.

פרק 7 מוקדש להעצמת המטופלים להיות יעילים במערכות היחסים שלהם באמצעות גבולות, אסרטיביות, כבוד עצמי והשקעה ביחסים בריאים.

השימוש בשני הכרכים יגביר את כשירותך הטיפולית ואף יעשה את שיטת DBT למהנה, מעניינת ורלוונטית לקשת רחבה של אנשים, משפחות וקבוצות. משאבים נוספים, כגון משחקים, פוסטרים, פנקסים, תעודות הצטיינות ועוגיות מזל, ניתן למצוא בחנות D.B.T. in Life™ באתרhttp://www.Moonshine-Consulting.com.

190 ע'


97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ