• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

ראיונות קליניים עם ילדים ומתבגרים - הערכה לצורך התערבות

לספרים של המחבר: סטפני ה' מקונוהי

"הראיון הקליני הוא טכניקת ההערכה המקובלת ביותר בין אנשי המקצוע בשטח, ואף על פי כן זהו אחד התחומים הפחות נחקרים בתחום ההערכה הפסיכולוגית. ברוח התפיסה העכשווית של עבודה הנסמכת על ראיות תקֵפות, ספר זה ממלא צורך חיוני בהציעו גישות בעלות בסיס אמפירי לראיון קליני עם ילדים ומתבגרים... 'ספר חובה' לאנשי מקצוע המעוניינים ללמוד טכניקות הערכה פורצות דרך לילד ולמתבגר."

William R. Jenson, PhD, Dept. of Educational Psychology, University of Utah

"תרומה חשובה לארגז הכלים של אנשי המקצוע הנתקלים במחסומים חברתיים ורגשיים אצל הילדים שבטיפולם. מקונוהי מספקת גישה מבוססת ראיות להליך הראיון הקליני ועושה צעד חשוב קדימה בהדגימה כיצד ניתן לנצל את נתוני ההערכה לתכנון התערבויות מוקדמות. זהו מדריך בעל ערך העונה על הקריאה להסתמך יותר על גישות מבוססות ראיות כדי לשפר את התוצאות בהתערבויות בית-ספריות."

Lee Huff, MS, President (2004-2005), National Association of School Psychologists

"מקור יעץ מצוין. ד"ר מקונוהי דנה בדינמיקה ובמורכבות האופייניות לראיונות עם ילדים, הורים ומורים באופן בהיר ויסודי. היא מגישה טקסט ענייני, ידידותי למשתמש ומבוסס מחקר שעתיד לשמש מדריך רב ערך לקלינאים ולמטפלים העובדים בבתי ספר. דפי עבודה הניתנים להתאמה, מִתווי ראיונות, דוגמאות מקרה מאירות עיניים ופרקים על הערכות סיכון להתאבדות ולאלימות הם תוספות מבורכות."

Michael J. Breen, PhD, Director of Special Education/Pupil Services, Winneconne Community School District, Wisconsin

ספר זה נועד לתת מענה לצרכים היום-יומיים של הפסיכולוגים הבית-ספריים ואנשי מקצוע אחרים העובדים עם ילדים, והוא הספר הממצה, השימושי והעדכני ביותר מסוגו. המחברת עתירת הניסיון מציעה קווים מנחים לראיונות עם ילדים בגילים שונים – ואף עם הוריהם ומוריהם – ולשילוב הנתונים המתקבלים בתוך המארג של הערכה רב-שיטתית ותכנון התערבויות. הספר מקיף סוגיות הנוגעות לבית הספר, יחסי עמיתים ומשפחה, התנהגות בעייתית ועוד, בתוספת פרקים מיוחדים על הערכת אובדנות וסיכוני אלימות. יש בו הדגמות מפורטות רבות וכלי ראיון ברי-התאמה בפורמט גדול ונוח.

ד"ר סטפני ה' מקונוהי היא פרופסורית חוקרת לפסיכיאטריה ופסיכולוגיה באוניברסיטת וֶרְמונט. היא מתמחה במחקר ובהערכה של בעיות למידה, בעיות התנהגותיות ובעיות רגשיות אצל ילדים. ד"ר מקונוהי חיברה מספר רב של מאמרים, פרקים וספרים ופרסמה כלי הערכה, נוסף על היותה פסיכולוגית מורשית ופסיכולוגית מוסמכת לבתי ספר ברחבי ארה"ב.


104148₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ