• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

אני זועם

לספרים של המחבר: אליזבת קררי

 

להתמודד עם רגשות עזים
ספרי התמודדות עם רגשות מכירים בששה רגשות עזים. בעזרתם, מגלים ילדים דרכים בטוחות ויצירתיות לבטא רגשות אלו. כל סיפור אינטראקטיבי מאפשר לקורא לבחור את מעשי הגיבור ולבדוק מה קורה כתוצאה מכך. מתאים לגיל 3-9.
התמודדות עם רגשות
לעתים, כעסם של הילדים מהמם אותם. לא פעם, מתקשים הילדים לחשוב על חלופות להתנהגות תוקפנית, כשהם חשים כעס. אך אם נאמר לילדים "להשתמש במלים" או נשלח אותם לחדרם, לרוב לא יהיה בכך פתרון ארוך-טווח להתמודדות עם רגשות עזים. בספר זה, מציעה אליזבת קררי אפשרויות, שילדים יוכלו להיעזר בהן כדי להפיג את כעסם, מבלי להכחישו או להתבייש בו.
בסיפור זה
כשאחיו הקטן של מתן הורס את הקלף החביב עליו, כל שמתן רוצה הוא 'לכסח' אותו. אמו אומרת לו שמותר לכעוס ועוזרת לו לגלות דרכים לבטא את כעסו, מבלי לפגוע באחיו או לנהוג בהרסנות.
סדרת הסיפורים האינטראקטיבית 'התמודדות עם רגשות' אינה רק נותנת לילדים את המלים כדי להביע את רגשותיהם, ורגשות בכלל, אלא גם מציעה להם דרכים חלופיות לבטא את הרגשות בביטחון ובדרך משביעה רצון. ילדים והורים כאחד יכולים ללמוד כלים יעילים ומציאותיים, לא רק להתמודדות עם רגשות קשים, אלא גם לפתרון בעיות באופן כללי.
-איימי ריינור,Northwest Baby and Child                   
כלים מעשיים, שיעזרו לילדים להתמודד עם רגשות. כל הסיפורים מעודדים את הילדים לבטא את רגשותיהם בדרכים בריאות, בונות ובלתי מאיימות. תוספת שימושית לשיתוף פעולה יחידני בין מבוגר לילד.
- סיליה הופמן, School LibraryJournal
השאלה "מה היית עושה כעת" מעניקה כוח רב לקורא הצעיר. תלמידיי אהבו היבט זה של הספר והזדהו מאוד עם בעיותיו של מתן.
- מיצי שפרד פייק, מורה, כתה ב'
 

  מחיר מחירון 48 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 34 ש"ח.

 

3448₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ