• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

פעילויות יצירה והבעה לילדים ולמתבגרים צעירים בסיכון

לספרים של המחבר: דיאנה קוהוליק

פעילויות מבוססות יצירה והבעה יכולות לסייע בפיתוח חוסן נפשי וערך עצמי. הן מאפשרות לילדים בסיכון להתמודד טוב יותר עם מתח מתמשך, טראומה ואבדן. הספר פעילויות יצירה והבעה לילדים ולמתבגרים צעירים בסיכון כולל התערבויות ותרגילים השאובים מעבודת שטח וממחקר ומיועד לשימושם של אנשי מקצוע, כבסיס למפגשי קבוצות ואו מפגשים פרטניים שהם עצמם מנהלים על בסיס יצירה והבעה.

ספר זה, השאוב מגישות בהן השתמשה המחברת במהלך עבודה עם ילדי אומנה, מציע שפע פעילויות ותרגילים המיועדים לעודד ילדים להשתמש בדמיונם ולבחון את רגשותיהם, מחשבותיהם ותחושותיהם. התרגילים כוללים ציור ורישום, עבודה בחמר, המצאת מילים, שיחות על חלומות ועבודה קבוצתית. טכניקות אלו יכולות לעזור מאוד לילדים שאינם מוכנים לשתף פעולה עם סוגי טיפול/ייעוץ רגילים. הם יפתחו את יכולתם לדבר על החוויות שלהם ויחזקו את הערך העצמי שלהם באמצעות פעילויות אלו. יש בספר דוגמאות רבות של האופן בו המנחה משוחח עם הילדים ומפתח את התרגילים.

ספר קריא נגיש זה יהיה לעזר רב לאנשי מקצוע בתחום הבריאות והחינוך ממגוון דיסציפלינות, אשר עובדים עם ילדים ומתבגרים צעירים בסיכון.

דיאנה קוהוליק פרופסור חבר בבית הספר לעבודה סוציאלית של אוניברסיטת לוריינטיין, קנדה. תכנית המחקר שלה בוחנת את יעילותן של שיטות הוליסטיות מבוססות יצירה והבעה בעבודה עם ילדים עם בעיות קשות. במשך 18 שנים עבדה כעובדת סוציאלית ויש לה קליניקה פרטית לעבודה עם ילדים ועם מתבגרים צעירים.


97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ