• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

הורות לילד חסר שליטה תוכנית קלה ויעילה ללימוד שליטה עצמית

לספרים של המחבר: ד"ר ארתור הורן, ד"ר ג'ורג' קפלקה

פתרונות אמיתיים להורים

רוב הילדים לומדים להפסיק את התקפי הזעם, השקרים והסירוב ללכת למיטה או להתרחץ בגיל צעיר למדי. אבל יש כאלו שנאבקים עם אימפולסיביות וקושי בשליטה עצמית, בעיות שאם לא נטפל בהן עלולות להוביל לסוגיות ארוכות טווח חמורות יותר, שעלולות אפילו לחצות את הקו לתחומים של פשע ועבריינות. ספר זה מציע תוכנית מפורטת, בטוחה ומוכחת כיצד להמנע מעימותים ולעזור לילד לשתף פעולה.

גישה זו מתמקדת בהתנהגויות השכיחות ביותר של ילדים חסרי שליטה שבהן נתקל המחבר במהלך עבודתו הרבה עם הורים וילדים. הספר יציג בפניכם עצות לשיפור משמעותי של השיטות שלכם לאכיפת משמעת באמצעות כלים כמו יצירת קשר עין, שימוש נכון בשפת גוף ובטון דיבור ובחירה ראויה של מילים. תלמדו אסטרטגיה יעילה במיוחד להתנהלות עם ילדים חסרי שליטה: חוזה התנהגות. בעזרת הטכניקה של חוזה התנהגות תוכלו להבהיר לילד באופן מדויק למה אתם מצפים ממנו ומה יהיו התוצאות כשישלוט בהתנהגות שלו או כשלא ישכיל לשלוט בה. עם מעט מאמץ וסבלנות והרבה מאוד אהבה יעזור לכם המדריך לשלוט גם בילד המרדן ביותר ולמצוא את השלווה ביחסים ביניכם.

הספר "הורות לילד חסר שליטה" מאגד את שיטות ההורות הטובות ביותר שקיימות היום באופן שיעזור להורים להתמודד גם עם ילדים עקשנים או סרבנים במיוחד. הספר מומלץ מאוד תודות להנחיות ההגיוניות והמעשיות הכלולות בו, כמו גם לדוגמאות המועילות שמלוות אותן.

-ד"ר ארתור הורן, פרופסור מחקר אמריטוס במחלקה להתפתחות אישית וייעוץ במכללה לחינוך באוניברסיטת ג'ורג'יה

ד"ר ג'ורג' מ.קפלקה, ABPP הוא מנהל "המרכז לשינוי התנהגותי" בבריק, ניו ג'רזי ופרופסור עמית במחלקה לייעוץ פסיכולוגי באוניברסיטת מונמאות' בניו ג'רזי.97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ