• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

טיפול קבוצתי אנליטי בארץ זבת חלב ודבש

לספרים של המחבר: עורכים: רובי פרידמן, יעל דורון

בשמחה ובהתרגשות, אנו מציגים בפניכם את הספר, "אנליזה קבוצתית בארץ חלב ודבש". אנליזה קבוצתית היא גישה להנחיית קבוצות המגדלת ומרפאה את היחיד, את היחסים בין יחידים בקבוצה הקטנה, ומעודדת להבין ולהיות פעיל בחברה הגדולה. האנליזה הקבוצתית מאפשרת להגיע למודעות עמוקה לגבי הקשר האמיץ בין היחיד לבין החברה, ובאשר למשותף הלא ידוע בין החברים בקבוצה – הלא מודע החברתי. כל אחד מחברי הקבוצה משקף ומהדהד את חלקיו הלא מודעים של האחר, ולפיכך, בטיפול בגישה זו חברי הקבוצה הם כלי הטיפול העיקרי.

המכון הישראלי לאנליזה קבוצתית נוסד בתחילת המאה הנוכחית ומאגד את מיטב המטפלים הקבוצתיים בארץ. ספר זה, פרי עבודתה של קבוצת מנחי קבוצות מוכשרים, החברים במכון הישראלי לאנליזה קבוצתית, מורכב מפרקים שיש בהם ביטוי לתפישותינו המקצועיות המגוונות, כמו גם לעובדה שאנו פועלים במדינת ישראל, על כל מורכבותה.

עורכי הספר מייצגים את השילוב הבין דורי במכון: רובי פרידמן מייצג את הדורות שייסדו את המכון, ויעל דורון היא אנליטיקאית קבוצתית צעירה.

ד"ר רובי פרידמן, פסיכולוג קליני, אנליטיקאי קבוצתי, ממייסדי המכון הישראלי לאנליזה קבוצתית ויו"ר לשעבר של המכון. נשיא ה- Group Analytic Society International. אוניברסיטת חיפה. יו"ר לשעבר של העמותה הישראלית להנחיה וטיפול קבוצתי. כותב בנושאי Dreamtelling, היבטים בין אישיים של חלימה וסיפור החלום, ועל יישומים של התפיסה האנליטית הקבוצתית בנושאי הפרעות יחסים וההשפעה החברתית על היחיד במסגרות הקבוצתיות השונות.

יעל דורון, פסיכולוגית ואנליטיקאית קבוצתית. מטפלת אישית, זוגית ומנחת קבוצות. מנהלת את "מכון זוגות" ברמת גן. חברת סגל ומורה במכון הישראלי לאנליזה קבוצתית. מלמדת בביה"ס המרכזי לעו"סים בתל אביב, ובחוג לפסיכותרפיה של בי"ח רמב"ם והפקולטה לרפואה הטכניון, חיפה. כותבת על אנליזה קבוצתית והלא מודע החברתי, ודוקטורנטית בחוג לחינוך באוניברסיטת חיפה.96128₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ