• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

טיפול קוגניטיבי-התנהגותי בקבוצות

לספרים של המחבר: פיטר ג' ביילינג, רנדי א' מק'קייב ומרטין מ' אנתוני

מדריך מקיף לאנשי מקצוע וסטודנטים. ספר זה מציע כיצד לבנות ולהנחות קבוצות טיפול קוגניטיבי-התנהגותי ולהתגבר על אתגרים נפוצים הנוצרים במהלך הנחיית קבוצות אלו. פרוטוקוליםלהערכה ולטיפול קבוצתי ספציפיים מבוססי-ראיות מוצגים למגוון של הפרעות נפוצות. המחברים המדגישים כי קבוצת טיפול קוגניטיבי-התנהגותי הנה יותר מסך כל החברים בה, מראים גם כיצד להבין ולהשתמש בתהליך הקבוצתי למיטוב התוצאות. ספר עדכני, נגיש ושימושי מאוד זה מלא וגדוש בתיאורי מפגשים קבוצתיים, דיאלוגים לדוגמה, רשימות בדיקה, עצות לאבחון ותיקון בעיות ומידע מעשי רב.

 

"ספר מרשים זה מציג בפירוט רב את האתגרים והתועלות הטמונים במתן טיפול קוגניטיבי-התנהגותי בקבוצות. מנחי קבוצות, העומדים בפני המשימה התובענית של בניית תוכן טיפולי מחד ויצירת די מרחב להתרחשותו של התהליך הטיפולי מאידך, יזכו לתמיכה טובה מהפילוסופיה האינטגרטיבית המתוחכמת של המחברים והצעותיהם הקליניות החכמות הספר יציב אמות מידה חדשות לטיפול קוגניטיבי-התנהגותי קבוצתי בשנים הבאות".

זינדל ו' סגל,  ד"ר

המרכז להתמכרויות ולבריאות הנפש והמחלקה לפסיכיאטריה

אוניברסיטת טורונטו, קנדה

 

"הספר הוא קריאת חובה למטפלים קבוצתיים מתחילים ומציג באופן מעמיק כיצד ליישם אסטרטגיות התנהגותיות בקבוצה, לקבוע כללים לקבוצה, להתמודד עם חברי קבוצה בעייתיים, לעבוד עם מנחה שותף ולהחליט האם לדבוק בסדר היום או לעסוק באינטראקציות הבלתי מתוכננות המתפתחות בקבוצה...אנו ממליצים בכל לב על ספר זה".

International Journal of Group Psychotherapy

 

 554 ע'


126168₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ