• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

היה היתה קבוצה

לספרים של המחבר: קינדרד וקינדרד

תופעת הקבוצות הינה אוניברסאלית, אך הדינאמיקה של קבוצה, אופן הקמתה וההרגלים הטבועים בה שונים מאוד ממקום למקום. המושג קבוצה הינו רחב וכולל בתוכו סוגים שונים החל במשפחה וכלה במועדון ספורט. הבנה טובה יותר של אופן פעולתה של קבוצה מביאה ליעילות רבה יותר, לעומק ולהנאה.

היה הייתה קבוצה הוא מדריך קצר על עבודת קבוצה, שרוח קלילה מאפיינת אותו. המדריך מציע דרך קלה להבנת אופן פעולת הקבוצה, הצדדים המעשיים של ניהול קבוצה וההשתתפות בה. הוא עוסק בנושאים כמו כיצד להקים קבוצה והיכן, ויורד גם לפרטים הנוגעים לסוג החדר בו יש להשתמש, גודל הקבוצה, סידורי הישיבה וחשיבותם של גבולות וכללים במסגרת הקבוצה. בנוסף לנושאים רבים המועלים בו, הספר גם נוגע בנושאים כגון תקשורת, רגישות, הקשבה, מנהיגות, קבלת-החלטות, הדבקת תגיות, סטריאוטיפים וצורות השתתפות. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לנושאים שונים בקהילה ולתרגול עמדות היוצאות נגד כל אפליה באשר היא. כל נושא מלווה באיורים מלאי הומור וחיים המעבירים בדרכם את המסר המוצג בפרק.

הספר מתבסס על מחקר, אך כתוב בצורה ידידותית לקורא ומשמש כמדריך מהנה וחיוני לכל מי שמעורב בעבודה בקבוצה. בכלל זה ניתן למנות את העוסקים במקצועות הבריאות, העבודה הסוציאלית, תחומי התנדבות שונים, יועצים, מדריכי נוער וסטודנטים.

 

מחיר מחירון 120 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 84 ש"ח.

84120₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים 28 ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ