• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

צעצועים, משחק והתפתחות הילד

לספרים של המחבר: ג'פרי ה. גולדשטיין

 

כל מה שקשור לשעשועי ילדים מהווה מקור למחלוקת: תכניות טלוויזיה לילדים, העדפות מוסיקליות ופעילויות לשעות הפנאי הן מקור תדיר לוויכוחים. פעמים רבות מקבלים צעצועים ומשחקים מסוימים תשומת לב מיוחדת, במיוחד צעצועי מלחמה, צעצועים המסווגים לפי מין או משחקי וידאו בעלי אופי אגרסיבי. האם הם מזיקים לילדים? האם הם ממכרים? לחילופין, האם יכולים ההורים לעודד למידה אצל ילדיהם בעזרת צעצועים חינוכיים?
צעצועים, משחק והתפתחות הילד חוקר שאלות אלה ושאלות נוספות. מתוארות בו גישותיהם של ההורים ותגובותיהם לצעצועי מלחמה, כמו גם דעותיהם של הילדים עצמם בנושא. צעצועים ומשחק מוצגים כתורמים להתפתחות השפה, הדמיון והתקדמות אינטלקטואלית, וכמביאים תועלת בפסיכותרפיה של הילד
מספר נושאים חוזרים ומופיעים לאורכו של הספר:
1.      הבדלים אינדיבידואליים בין ילדים - מינם, רמת הדמיון והפנטזיה שלהם, המניעים שלהם לשחק - משפיעים על סוג המשחק והאפקטים שלו ועל השימוש שלהם בצעצועים.
2.      הצעצוע בעצמו יכול להשפיע על אופי המשחק, אבל סגנון המשחק השונה של ילדים משפיע גם כן על האופן בו משתמשים בצעצועים.
3.      ישנם מרכיבים התנהגותיים, קוגניטיביים, אסתטיים ואתיים במשחק, צעצועים ומשחקי וידיאו. משחק ילדים, כמו גם צעצועים ומשחקי וידיאו מסוימים, עשויים להיות לא-אסתטיים ולהפר סוגים שונים של נורמות חברתיות.
4.      משחק איננו מתרחש בואקום. אירועים ויחסים חשובים בחייהם של ילדים משתקפים בתֵמות המשחק שלהם.
 צעצועים משחק והתפתחות הילד נכתב להורים ולמחנכים המבקשים לגלות מה למדו הפסיכולוגים על צעצועים ומשחק, וגם לחוקרים וסטודנטים בתחום של התפתחות הילד.
 

  מחיר מחירון 88 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 66 ש"ח.

 

6688₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ