• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

מודל דנוור להתערבות מוקדמת עבור ילדים צעירים עם אוטיזם סאלי ג' רוג'רס ג'רלדין דוסון

לספרים של המחבר: סאלי ג' רוג'רס ג'רלדין דוסון

"ספר זה מהווה ציון דרך משמעותי ביותר בהתפתחות של התערבויות מתאימות עבור ילדים צעירים עם הפרעות על קשת האוטיזם. השילוב של מטרות ואסטרטגיות הוראה הנובעות מגישות התפתחותיות, התנהגותיות ומוכוונות-הקשר הוא ייחודי".

-קת'רין לורד, PhD,ABPP

מנהלת המרכז לאוטיזם והפרעות תקשורת באוניברסיטת מישיגן

 


 

"הישג עצום...מדובר בהתערבות חדשנית, מבוססת ראיות ומקיפה המשלבת עקרונות התפתחותיים עם גישות הוראה אנליטיות-התנהגותיות יישומיות. המדריך כתוב בסגנון רהוט וברור עם הרבה מאוד דוגמאות מועילות. הוא לוקח את הקורא שלב אחר שלב לאורך כל היבטיה של ההתערבות".

-טריסטרם סמית', PhD

המחלקה לרפואת ילדים נוירו-התפתחותית והתנהגותית במרכז הרפואי של אוניברסיטת רוצ'סטר.

 

"מקיף באופן מפתיע...החוזקה הגדולה של מדריך זה נעוצה בתמהיל של ידע מדעי ומעשי המתמקד בהשגת תוצאות התפתחותיות חשובות עבור הילדים. הספר מציג תהליך הערכה וכלי הערכה (רשימת הבדיקה של הקוריקולום של מודל דנוור להתערבות מוקדמת) שמדגיש מטרות התפתחותיות חשובות, כמו גם מידע מפורט על הליכי העבודה והערכה של הדיוק ביישום".

-סמואל ל' אודום, PhD

מנהל מכון פרנק פורטר גרהאם להתפתחות הילד באוניברסיטת צפון קרוליינה בצ'אפל היל.

 

מדריך חדשני זה, שנכתב על-ידי אושיות בנות סמכא בתחום, מציג את מודל דנוור להתערבות מוקדמת (ESDM), ההתערבות המקיפה הראשונה שנבחנה אמפירית ותוכננה במיוחד עבור פעוטות וילדי גןעם אוטיזם. ההתערבויות האינטנסיביות מבוססות ההוראה הכלולות במודל נתמכות על-ידי העקרונות של הפסיכולוגיה ההתפתחותית ושל ניתוח התנהגות יישומי, והן מיושמות תוך כדי רוטינות משחקיות ממוקדות קשר אנושי. ספר ההדרכה הנוכחי מספק אסטרטגיות מעשיות ומובנות לעבודה עם ילדים צעירים מאוד, הן באופן פרטני והן במסגרת קבוצתית, כדי לקדם את ההתפתחות שלהם בתחומי מפתח כמו חיקוי, תקשורת, מיומנויות חברתיות, קוגניטיביות ומוטוריות, התנהגות אדפטיבית ומשחק. יישום של תוכניות טיפול מותאמות אישית עבור כל ילד מצריך שימוש בכלי הערכה, ולשם כך מיועדת רשימת הבדיקה של הקוריקולום של ה-ESDM. המדריך הנוכחי כולל רשימת הערכה בלעדית לקוראי הספר, לרבות הנחיות מפורטות למשתמש.

 

סאלי ג' רוג'רס, PhD, היא פרופסור לפסיכיאטריה במכון MIND באוניברסיטת קליפורניה, דייויס.

ג'רלדין דוסון, PhD, היא פרופסור לפסיכיאטריה ומדעי ההתנהגות בבית הספר לרפואה באוניברסיטת דיוק ומנהל מייסדת של מרכז דיוק לאבחון וטיפול באוטיזם.

לנספח ב מלא לחצו כאן89138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ