• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

הנופלים בין הכיסאות - כלים חיוביים להתמודדות עם משמעת ובעיות התנהגות

לספרים של המחבר: ד"ר פנינה לנגברג

ניתן ליצור מקום משמעותי לכל ילד בכיתה באמצעות כלים חיוביים, זהו המסר העיקרי של הספר. אין צורך להיגרר לאמצעים מחמירים, לענישה, בכדי לנהל כיתה ביעילות, ולהביא את התלמידים לשיתוף פעולה ולמעורבות בשיעור.

ספר זה מוביל את אנשי החינוך, צעד אחר צעד, לניהול התנהגות התלמידים בכיתה וליצירה של אווירת לימודים חיובית.התמקדות בנסיבות הקיימות בשיעור מאפשרת למורה לבצע ניתוח מהימן של התנהגות התלמידים,כצעד ראשון בהתמודדות מוצלחת עם בעיות התנהגות.
תכני הספר נשענים על תחום הדעת 'ניתוח התנהגות יישומי' העוסק בחקר הקשרים הסיבתיים שבין התנהגות לסביבותיה. הספר מנסח כלים אופרטיביים למורה להקניה של הרגלי התנהגות נאותים ולהפחתה ומניעה של בעיות התנהגות.

פנינה לנגברג היא בעלת תואר שלישי בפסיכולוגיה ובמהלך 30 שנה הייתה מרצה במכללה האקדמית לחינוך'אורנים' וכן לימדה מספר שנים ב 'אקדמית גורדון'. במסגרת עבודתה באורנים היא ריכזה את לימודי הפסיכולוגיה, במהלך שש שנים. בשיתוף עם ד"ר נעה שהם, פרסמה את הספר 'ניתוח התנהגות בסביבה חינוכית- להשיב את החינוך לידי המורה'; וכן, בשיתוף עם פרופ' מירה קרניאלי, פרסמה את הספר: 'חידת הטוב והרע- המוסריות שבאדם'.

201 ע'


96128₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ