• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

חיזוק החוסן החינוכי - מדריך לפיתוח כישורים רגשיים וקוגניטיביים של תלמידים

לספרים של המחבר: כרמל ספאי


חיזוק החוסן החינוכי הוא המדריך למורה לעידוד כישורים קוגניטיביים, חברתיים ורגשיים בילדים וליצירת כיתה המטפחת חוסן.

כרמל ספאי בוחן את התיאוריה שעומדת בבסיס החוסן החינוכי בילדים ומספק גישות הוראה כוללות התומכות לא רק בילדים פגיעים או ילדים בסיכון אלא גם בכלל הכיתה. הוא בוחן עבודה אפקטיבית בבתי ספר ובכיתות ומציע מסגרת מושגית אותה ניתן לאמץ ולהתאים כך שתענה על הצרכים של סביבות חינוכיות שונות. לאורך הספר מובאים תיאורי מקרה כדי להמחיש את פעילויות הכיתה ולהדגים כיצד יש ליצור קשרים בין תלמידים, לקדם קשרים תומכים בין התלמידים לבין עצמם, לעודד התנהגות של שיתוף פעולה ולגרום לתלמידים להיות מעורבים בפעילויות משמעותיות ואמיתיות. הספר הוא מקור מעשי רב ערך למורים ולעוסקים בהוראה וגם לקובעי מדיניות העוסקים בפיתוח החינוך וההוראה.

דר' כרמל ספאי, PhD, הוא פסיכולוג חינוכי מוסמך ומרצה לפסיכולוגיה במחלקה לפסיכולוגיה, הפקולטה לחינוך, אוניברסיטת מלטה. הוא מנהל את התכנית לקשיים חברתיים, רגשיים והתנהגותיים באוניברסיטת מלטה ושותף להנהגת הרשת האירופית ליכולת סוציו-חברתית (ENSEC). במשך כמה שנים שימש כמורה, הן בבתי ספר יסודיים והן בבתי ספר תיכוניים.

פרופסור פול קופר הוא פסיכולוג מוסמך ופרופסור לחינוך ומנהל של בית הספר לחינוך ושל המרכז לחדשנות בשיפור ההישגים החינוכיים באוניברסיטת לסיסטר, אנגליה. הוא ערך סדרות של 'למידה חדשנית לכל' והיה מחבר-שותף ביחד עם יונקה טיקנאז ל-Nurture Groups in School and at Home: Connecting with Children and with Social, Emotional and Behavioral Difficulties.
7398₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ