• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

בינינו לבין עצמנו

לספרים של המחבר: אולדרמן ומרשל

 

בינינו לבין עצמנו הוא מדריך עזרה עצמית, אשר נכתב במיוחד לבעלי הפרעת זהות דיסוציאטיבית/הפרת ריבוי אישיות – והראשון המציג בפני הקורא את הצעדים המעשיים שבהם ניתן לנקוט, כדי להתמודד עם הפרעה זו ולרכוש מודעות עצמית גבוהה יותר ואת הכישורים כדי לחיות חיים עשירים ומספקים.
 
המחברות, טרייסי אולדרמן וקארו מרשל, מסבירות מהי הפרעת זהות דיסוציאטיבית ומספקות דיווח בהיר על גורמיה וסימניה. הן מתארות את החיים עם הפרעת הזהות הדיסוציאטיבית ומגישות הצעות מעשיות להשלמה עם ההפרעה, להתמודדות עם הבלבול והתנהגויות ההרס העצמי אשר מתלוות אליה לא אחת, ולהחלטה "להיחשף" בפני אחרים.
 
קארן מציגה נקודת מבט ייחודית וחשובה לעין שיעור, כיוון שהיא כותבת הן כמטפלת והן כבעלת זהות דיסוציאטיבית. בעזרת תובנותיה, וכן בעזרת תרגילים מודרכים המופיעים לכל אורך הספר לומד הקורא:
*מיומנויות ושיטות חדשות, שיעזרו לו לחיות עם הפרעת הזהות הדיסוציאטיבית.
*להעריך את הצדדים החיוביים של ההפרעה.
*למה לצפות מטיפול נפשי ואילו אפשרויות טיפול עומדות לרשותו.
*כיצד לפתח מודעות גבוהה יותר לעצמו ולדרכים בהן משפיעה ההפרעה על חייו.
 
'ספר זה ישמש כלי רב-ערך לא רק לאנשים הלומדים לחיות עם הפרעת זהות דיסוציאטיבית/הפרעת ריבוי אישיות, אלא גם לבני משפחה, ידידים, מטפלים ואחרים השואפים להבין את האנשים המעניינים והמורכבים האלו ולתמוך בהם. טרייסי אולדרמן וקארן מרשל יצרו לא רק מדריך מעשי מלא בפעילויות ותרגילים שימושיים, אלא גם נקודת מבט רעננה ומרנינה על תהליך הריפוי דרך עיניהם וקולם של 'הקטנים'. נקודת מבטן של 'זהויות פרודות' אלו מעוררת את החוויה לחיים ועשויה לשנות את השקפתם של רבים על הפרעת הזהות הדיסוציאטיבית.'
פמלה מ. בדג'ר, M.S.,M.F.C.C. האגודה הבינלאומית לחקר הדיסוציאציה
 

מחיר מחירון 126 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 88 ש"ח.

 

88126₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ