• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

הפרעת תנודות במצב הרוח

לספרים של המחבר: פרנטיס פרייס

 

הפרעת תנודות במצב הרוח  (Cyclothemia)היא הפרעה נפשית המאופיינת בתנודות במצבי הרוח, הנעות בין עמקי הדיכאון לבין התרוממות הרוח האופורית, האנרגטית והנמרצת. זוהי צורה מתונה יותר של מצב הידוע כהפרעה דו-קוטבית. השוני ביניהן מאופיין במידת קיצוניות מצבי הרוח, משכי הזמן שלהם, והסיבוכים של ההפרעה. מיליוני אנשים נאבקים בהפרעת התנודות במצב הרוח מדי יום, והם אינם יודעים שניתן לשלוט בסימפטומים שלהם. רובם כלל אינם מודעים לקיומה של הפרעה כזאת, והאבחון שלה אינו שכיח.
אבל הפרעת התנודות במצב הרוח היא מסוכנת מכדי להתעלם ממנה: חוקרים מאמינים שהיא עלולה להתפתח להפרעה דו קוטבית ב- 15 עד 50 אחוזים מהמקרים. כדי להתמודד ביעילות עם הפרעת התנודות במצב הרוח, עליכם לדעת לזהות את הסימפטומים שלה מוקדם. על ידי כך שתפתחו מיומנויות התמודדות טובות ויחסים תומכים, תוכלו לשלוט בסימפטומים של ההפרעה – אפילו ללא שימוש בתרופות – ולגרום לשיפור מתמשך באיכות חייכם.
 
ספר זה מציע אסטרטגיות יעילות לזיהוי והתמודדות עם הפרעת התנודות במצב הרוח. הפרקים מאורגנים כך שכל אחד מהם מתבסס על הקודמים לו, כדי לתת לכם את הכלים הדרושים כדי לשלוט בסימפטומים שלכם. הם משלבים את המידע העדכני והמהימן ביותר עם מדדים להערכה ותרגילים. כך תוכלו ליישם את המיומנויות שלמדתם מיד.
*סקרו את הגורמים והאפיונים של הפרעת תנודות במצב הרוח
*גלו כיצד משפיעה עליכם ההפרעה
*גלו אלו טיפולים יעילים
*למדו כיצד לשלוט ברגשותיכם ובמצבי הרוח שלכם
*התמודדו עם מערכות היחסים שלכם ביעילות
*שמרו והסתמכו על הצלחותיכם
 

מחיר מחירון 128 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 90 ש"ח.

 

90128₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ