• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

הלא מודע החברתי בקרב אנשים, קבוצות וחברות - בעיקר תיאוריה

לספרים של המחבר: עורכים: ארל הופר וחיים וינברג

הספר עוסק בנושא המעניין אנשי מקצוע רבים בתחומי הטיפול, בעיקר בתחום האנליזה הקבוצתית, וכן כל מי שמעוניין להבין את השפעתה העמוקה של החברה על הפרט. הספר מתאר בצורה מקיפה את מושג הלא מודע החברתי. המסקנות העולות מתוך הבנת לא מודע זה מצביעות על שורשים לא מודעים של טראומות חברתיות היסטוריות לא מעובדות.

חשיבותו של ספר מקיף ומעמיק זה הוא בהיותו גשר בין תהליכים חברתיים לבין פסיכואנליזה. הוא עשוי ליצור אינטגרציה בין עולם הפסיכואנליזה של היחיד ועולם הסוציולוגיה של המעמקים, זו המנסה להבין את ההשפעה הלא מודעת של החברה על היחיד. המבוא לספר זה שנכתב בידי שני העורכים שלו הוא אבן דרך בהבנת המושג המורכב של הלא מודע החברתי וכולל סקירה מבריקה ומדוייקת של ההיסטוריה של המושג."

חני בירן, פסיכואנליטיקאית מנחה, אנליטיקאית קבוצתית

"הכרך הערוך הזה של מאמרים מלומדים שם את הנושא של הלא מודע החברתי במרכז המסגרת של פסיכואנליזה עכשוית ותיאוריית קבוצות. הספר משכנע, מעורר מחשבה, מלא מידע וכתוב היטב."

דר' ריצ'רד בילו, פרופסור קליני ומנהל תכנית הקבוצות במוסד דרנר ללימודים פסיכולוגים מתקדמים, אוניברסיטת אדלפי, ניו יורק

ארל הופר, PhD, CGP, FAGPA, הוא פסיכואנליטיקאי, אנליטיקאי קבוצתי ויועץ ארגוני בפרקטיקה פרטית בלונדון.הוא מדריך ומכשיר אנליטיקאים של המכון לאנליזה קבוצתית ואגודת הפסיכותרפיסטים הבריטית ומרכז לונדון לפסיכותרפיה, עמית (Fellow) של האגודה הפסיכואנליטית הבריטית וחבר באגודה לאנליזה קבוצתית. הוא מדריך של כבוד בקרן טוויסטוק ופורטמן של מערכת הבריאות הציבורית של בריטניה וחבר סגל בתכנית לפוסט-דוקטורט באוניברסיטת אדלפי בניו יורק הוא גם עמית (Fellow) באגודה האמריקאית לטיפול קבוצתי (AGPA), נשיא לשעבר של האגודה הבינלאומית לטיפול קבוצתי ותהליכים קבוצתיים (IAGPA), יושב ראש לשעבר של אגודת הפסיכואנליטיקאים העצמאיים של בחברה הפסיכואנליטית הבריטית, חבר לשעבר של הוועד המנהל של האגודה לאנליזה קבוצתית (לונדון).

חיים וינברג, PhD, הוא פסיכולוג קליני ואנליטיקאי קבוצתי בפרקטיקה פרטית בקליפורניה. הוא מנהל התכנית הבינלאומית בבית הספר לפסיכולוגיה בסקרמנטו, קליפורניה, פרופסור נלווה במכון רייט, ברקלי ובאוניברסיטת אלייאנט אינטרנשיונל, סקרמנטו. הוא חבר סגל בתכנית ההכשרה למנחי קבוצות באוניברסיטת תל אביב.הוא הנשיא לשעבר של האגודה לטיפול קבוצתי של צפון קליפורניה ושל האגודה הישראלית לטיפול קבוצתי וחבר לשעבר במועצת המנהלים של האגודה הבינלאומית לטיפול קבוצתי ותהליכים קבוצתיים (IAGP).
97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ